Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek mar az about you-rol?

Rendeltetek mar az about you-rol?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy cipot. Volt ez az 50%os akcio naluk es egy adidas cipot rendeltem. Amit megkerdeojelezek hogy eredeti e?! Nem volt rajta rendes adidas cimke se,kinais viszont igen + belul a cipoben a cimkere is az van irva hogy made in vietnam.. Volt hasonlo tapasztalatotok?

2020. márc. 12. 11:57
 1/6 anonim válasza:
Egy influenszer is megosztotta, hogy szerinte nem eredeti a cipő amit rendelt.
2020. márc. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
NE rendeljetek, igénytelen az egész. Én fehér inget rendeltem, besárgultat kaptam. Levi's pólókat rendeltem, a díszcsomagolása (kettő volt egyben), elszakadva. A visszaküldött áru pénz visszautalását, még ma is várom (1 hónapja). Most jeleztem a Fogyasztóvédelemnek.
2020. márc. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Rendeltem, de bár ne tettem volna!

Olyan gagyi minőségű "Nike" cipőt küldtek, hogy az még a kínaiaktól is hitvány, azon melegében vissza is küldtem.

Ez márc. közepén volt, azóta várom a visszautalást.

Telefonos megkereséseimre rend

szerint kitérő válaszokat adnak.

2020. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem eredeti termékeket árulnak szóval nem éri meg rendelni onnan. Nagy csaló banda az egész. Nyugat európában már rég felszámolták volna az ilyet.
2020. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kínos, hogy szerinted nyugat európa egyik legnagyobb webáruházát felszámolták volna nyugat európában. Ne hallgass ezekre az emberekre.
2020. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 srkzydani válasza:
Tudtam hogy hamisitvány az egész! Többször rendeltem nike pulovereket és valami nem volt okés.. melegítőket is.. kimostam őket folyamatosan összementek és az anyaguk is bekeményedett, a melegitők meg ilyen vékony gagyi kinai hatásu.. érdekes nike boltba nincs is ilyen. Most cipőt akartam rendelni es kajak látszik a képeken a ragasztásokból hogy hamisítvány es az ertekelesekben is írják. Ha eredeti cuccokra vágytok innen semmit ne vegyetek. Tesom is rendelt nike melegitő szetett , mondanom se kell hogy vekony fuggony szeru anyaga volt.. (nikenel nincs ilyen)
2023. jún. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!