Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudtok olyan olcsó ruházati...

Tudtok olyan olcsó ruházati weboldalt ahol elfogadnak SZÉP kártyát?

Figyelt kérdés

2020. márc. 12. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod mire való a szép kártya, igaz?


“Minden SZÉP-kártyán 3 alszámla, köznapi nyelven 3 zseb van: egy szálláshely zseb, egy vendéglátás zseb és egy szabadidő Jogszabály rendelkezik arról, hogy az egyes alszámlákra évente legfeljebb mekkora juttatás érkezhet. Az alszámlák között nem mozgathatók át az összegek, arra a célra kell elkölteni, ahová érkezett.”

2020. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudtam. Miért írtad le nekem?


Van pár oldal ahol elfogadják a szállás és szabadidő számlákat, ilyen pl a playsport.hu, csak nagyon drágának találom ott a termékeket, ezért keresek egy olcsóbb oldalt.

2020. márc. 12. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

nem fogad el SZÉP kártyát, viszont nagyon jó, nagyon korrekt, nagyon olcsó, és új is van, nem csak használt:


[link]

2020. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajna olyant keresek, ami elfogadja.
2020. márc. 12. 20:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nézz be, mert naponta vannak leárazásaik, és pár száz forintokért adnak vadiúj, minőségi dolgokat. Én pár éve találtam, azóta mindent ott vásárlok, mert korrektek, minden oaraméter fel van tüntetve, azt is beleértve, hogy új-e vagy használt, le van fényképezve minden 3 oldalról, + a bélése is, szóval jó hely...
2020. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi tényleg elég jó :)

De azért várok még válaszokat hátha valaki tud egy ilyen oldalt amit keresek

2020. márc. 12. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!