Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ilyen fazonú felsőhöz...

Gáz ilyen fazonú felsőhöz sima melltartót felvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Mondjuk a rózsaszín pánt helyett lehet fehér vagy fekete. Ti felvennéntek így?


2020. márc. 12. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Igen gáz. Nem véletlenül vannak ezek a felsők így kialakítva. Ma már annyi féle pánt nélküli megoldás van, biztos találsz hozzá megfelelőt.
2020. márc. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Sokan gáznak tartják, de őszintén, szerintem a kutyát se érdekli. Szerintem nem gáz, nem nagy cucc.
2020. márc. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Látom, hogy sokan hordják valamilyen rejtett megoldással, de legalább annyian sima pántos melltartóval is. Csak emiatt merült fel bennem a kérdés. Látom nincs egyetértés a témában.
2020. márc. 12. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sem érdekli a többséget, max 1-2 élettelen nyomorékot.
2020. márc. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl esztétikus. Egy egyszerű gemkapoccsal bármelyik melltartóból lehet ilyen felsőkhöz valót csinálni. Nekem olyan is van amin hátul a pánt gumi és anyag részét összekapcsoló karikánál egymásba akasztható
2020. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, sokan hordják, de akkor is közönséges és olcsó hatást kelt.
2020. márc. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kicsit olyan, mint láthatóan sár foltos cipőben elindulni: nem sok időbe kerül a megtisztítása/feljavítása - ez esetben a pánt elrejtése, mégis sokan jelennek meg így az utcán. elég ízléstelen, de van rá példa (mint a mocskos cipőre is)
2020. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kicsit se gáz, senkit nem érdekel. Csak ne szilikonpánttal vedd fel mert az a gáz.
2020. máj. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!