Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki az adidassh...

Rendelt már valaki az adidasshophu.com oldalról cipőt?

Figyelt kérdés
3-10 nap a szállítás elvileg, ma telt le a 6.nap, kíváncsiságképpen rákerestem az oldalra, erre az oldal már nem elérhető!!!

2020. márc. 13. 02:32
1 2
 11/15 anonim válasza:
Jelenleg az adidashushop.com oldal mukodik. Ez is ugyanaz az atveros oldal lenne? Majdnem rendeltem ma egy cipot toluk, de gyanus lett es elkezdtem keresgelni es igy bukkantam erre a kerdesre.
2020. jún. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Egy dolgot tanulj meg rendesen Webshopból vásárlás előtt. A Webshopokat jogszabály kötelezi bizonyos adatok közzétételére. Ha nincs telephely, cégjegyzékszám, adószám és tisztességes elérhetőség (nem csak egy beágyazott form), akkor nyugodtan bezárhatod a tabot, 100% átverés. Az általad talált boltnak semmije sincs.


He ezeket megadják, akkor google street view-val meg tudod nézni a telephelyet, nem-e valami városszéli putri, illetve a cégjegyzékszám alapján további adatokat deríthetsz ki a cégről. Így az ügyesebb átveréseknél is azonnal kiderül, ha kamu.

2020. jún. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
az adidashushop is egy hasonlo szinte ugyanaz az az atveros oldal, offold
2020. júl. 11. 21:38
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm tanultam belőle!
2020. júl. 11. 21:38
 15/15 anonim válasza:

11-es vagyok. Koszi, Kerdezo!

A te kerdesednek hala, en nem jartam porul, kulonben valoszinu elutalom en is nekik a penzt a cipore.

2020. júl. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!