Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipőmárkát ajánlanátok...

Melyik cipőmárkát ajánlanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Tavaszi/nyári férfi cipőt keresek, ilyen tornacipő, vászoncipő jellegűt. Láttam neten néhányat, Retro, Jack&Jones, Converse, Pepe Jeans. De főleg előbbi 3-ból láttam olyanokat, amik tetszenek. Ezeknek milyen a minősége? A Converse csukák már elég drágák, ahogy elnéztem, inkább 15 vagy 20 felett mennek. A másik 2 akár 10 ezer körül is. Nektek volt ilyen, ajánlanátok őket?

2020. márc. 15. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A nike-is cipők is jók. Ők is árulnak mostmár hasonló tornacipő jellegű cipőket. Most le vannak árazva csak pár euróba kerülnek
2020. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, nekem ezek a Nikek továbbra is inkább sima sportcipőnek tűnnek. Én nem olyat szeretnék venni, nem igazán tetszenek, bár tudom, hogy sokak szerint az a menő. Kb. ilyen futócipő szerűségekben járkál egynéhány ember az utcán, csak mert az Nike vagy Adidas. Persze, ők tudják, biztos kényelmes meg jó minőségű, meg nekem semmi közöm nincs hozzá, de én stílusosabbnak tartom személy szerint a klasszik tornacipőket például.
2020. márc. 18. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nike, Adidas, Converse, Dc, Vans.
2020. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia én csak az első kettőről tudok nyilatkozni a conversről és a jack and jonesról szerintem mindkettő nagyon jó igaz én csak fehér szinűeket hordok ezekből de azok nagyon jól néznek ki és jól is birják bár én váltogatni szoktam őket , a jack viszont jóval olcsóbb mint a converse ennyi az előnye viszont jó minőségű az árához és a többi vászoncipőhöz képest , de converset is néha ki lehet fogni jó áron ,
2020. ápr. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!