Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok és hölgyek, mit csinált...

Lányok és hölgyek, mit csináltok az elhasználódott (kiszakadt) harisnyátokkal?

Figyelt kérdés

2020. márc. 28. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A többségük kidobja, a szemfülesebbek eladják 10 ezerért valami betag agyúnak.
2020. márc. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Itt a húsvét, tojást bele, rásimítva virágokat, faleveleket, és zutty a festékbe! De most az előző válasz alapján, ha ez akkor a biznisz, akkor gyorsan magamra cibálok pár darabot és megszaggatom! :D
2020. márc. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Kidobom
2020. márc. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Én is kidobom.Tényleg vesznek lyukas harisnyát?
2020. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
füves sütihez azzal szűröm ki a forró vajból a füvet :)
2020. márc. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Kidobom.
2020. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 krisztamnk ***** válasza:
65%
eladjuk az olyanoknak, mint te...ezt vártad, nem ?
2020. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Egy barátomnak adom aki festékek szűréséhez használja
2020. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ, mennyire, és hol van szétmenve. Az olyat, amin egy szem lefut, vagy bele akad valamibe, és lesz a combján egy pici lyuk, azokat elteszem, naci alá télen, vagy ha olyan helyre megyek, ahol nem lehet a normálisan vigyázni a harisnyára (pl sütögetés, erdős, tanyás összejövetelek) akkor az még tökéletesen megfelel. De gyakran itthonra is azokból veszek fel, mert itt ami van régi parketta, igazi harisnyagyilkos. Elég egy óvatlan lépés, és már akad is bele a szál, ami azonnal kilyukasztja a harisnya talpát, ami elég rosszul tud esni, ha olyan harisnyával történik, amit nem egész egy órája lett kibontva... :/

Azokat, amik nagyon szétmentek, vagy olyan helyen, ahol nagyon kényelmetlen (pl azt ki nem állhatom, ha a lábujjaimnál lyukad úgy, h valamelyik lábujjam átcsúszik a lyukon) akkor azokat általában tűzre dobom, ha fűtés szezon van, ha nincs akkor meg kidobom, de nem a kommunálisba, hanem egy külön zacsiba gyűjtöm, és ha megtelik, elviszem a szelektívbe a műanyagosba. Hátha újra hasznosítják. Amúgy meg ha valamire kell itthon, akkor veszek ki belőle. Használtam már növénykötözésre, porszívózáshoz, amikor valamit kerestem, ilyen olyan dolgok szűrésére, takarításhoz, és még hajgumit is belőlük szoktam vágni.

Én biztos nem adnám el őket, mert ahhoz túlságosan szeretem a harisnyáimat, h egy harisnyamániás emberke kezei közé adjam őket...

Szóval én amennyire csak lehet, kimaxolom a harisnyáimat, bár nem mindig sikerül sokáig használatban tartani, de ez sajna benne van a pakliban.

2020. ápr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!