Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor jelenthető ki, hogy egy...

Mikor jelenthető ki, hogy egy alsógatya, , elhasználódott"?

Figyelt kérdés
Ti mikor szoktátok kidobni a gatyáitokat/fscskéiteket? Nem szeretnék lebőgni a kondiban túlságosan használt fecskékkel, de nálam evidens, hogy szakadásig hordom őket!

2019. júl. 22. 02:28
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Bolyhos, fakó, lyukas.
2019. júl. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%

Ha olyan helyre megyek, ahol láthatják, ott csak kifogástalan állapotút veszek fel.


Egyébként a kisebb lyukak nem zavarnak, hiszen úgyse látja senki. Ha már kilóg belőle a fél herém, akkor szoktam újat venni.

2019. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy kicsit megkopik vagy esetleg szakad azonnal.
2019. júl. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
#1 plusz kinyúlt
2019. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Nekem van egy átlag alsóm, ami normálisan elhasznált, de arról inaibb nem is kuksol képet, mert lehet, hogy szégyellni kéne xd de köszönöm a válaszokat, és azt gondolom, ezen a téren most sokat fejlődök, mert eddig igazából addig rajtam volt, amíg le nem esett:D
2019. júl. 22. 12:17
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kilyukad, akkor kidobom. Általában a varrásnál szokott megindulni. Még meg lehetne varrni, de általában az a tapasztalatom, hogy nem sokat bír már így javítva. Pár száz forintért lehet jó minőségű újat kapni, ezért inkább nem szórakozok vele, kidobom.

Lyukasat nem vennék fel, bármilyen kicsi is a lyuk. Hiába nem látják, engem zavar. Ez ugyan úgy igaz zoknira is.

2019. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Kopottat lyukasat illetve kinyulottat nem veszek fel olyan helyre ahol lathatnak benne itthon pedig mindegy milyenben vagyok
2019. júl. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Ha a páromé ilyen lenne tuti kidobnám.
2019. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Értem És Köszönöm! Bár, ahogy hallottam ismerősöktől, van olyan, aki úgy jár, hogy a fecske oldalánál a fél töke kilóg, de nem szeretném emberek előtt ezt a stílust követni:D
2019. júl. 22. 18:08
 10/26 anonim ***** válasza:
Ahol függ mennyire akarsz igénytelen hatást kialakítani magadról.
2019. júl. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!