Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cosplayesek! Honnan tudok jó...

Cosplayesek! Honnan tudok jó minőségű, viszonylag olcsó parókát rendelni?

Figyelt kérdés

Sokat hallottam már hogy az ebay-ről nagyon jó meg minden,de ott jó a minőség?A cosplay ruhák is jók ott?Ha tudtok még oldalt akkor szívesen meghallgatom!😊

A válaszokat előre is köszönöm!



2020. márc. 29. 01:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Az ebay olyan mint egy piac: többféle árus is található rajta, így nem lehet egységesen mondani, hogy jó vagy sem. Véleményeket, értékeléseket kell olvasni, úgy kisebb az esélye annak, hogy rossz minőségű terméket kapsz kézhez (ilyen szempontból az aliexpress jobb, ott képeket is tölthetnek fel a vásárlók a termékről, ebayen emlékeim szerint nincs ilyen lehetőség - ha mégis van, akkor elnézést, egyszer-kétszer használtam csak az ebayt).

Én mindenesetre amiket eddig rendeltem ebayről vagy aliról, azokra nincs panaszom (a legelső parókámat leszámítva, de annak is csak annyi a baja, hogy borzasztóan hullanak a szálak, egyébként kinézetre szép volt - 2500 forint körül volt).

Konkrét oldalak, ahol jó minőségű termékeket árulnak megfizethető áron, a termékeikről pedig tudsz nézni pl. instán vásárlói képeket:

- l-email wig/wig supplier

- miccostumes

- uwowo cosplay

- dokidoki cosplay

- rolecosplay

- cospisky

- uniqso

Ruháknál a méretekre nagyon figyelj, inkább minden ruhánál mérd le magad, mert változhatnak a mérettáblázatok!

2020. márc. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!