Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy lány/nő cargo shortot hord?

Figyelt kérdés

Valahogy nem tetszenek nekem azok a rövidnadrágok amiből kint van a fél fenekem. (A boltok rövidnadrág készletének pedig 85%-a ebből áll kb.)

Néhány példa kép:

[link]

[link]

[link]


2020. márc. 29. 15:01
 1/8 A kérdező kommentje:

Itt az első link újra, mert rosszul illesztette be.

[link]

2020. márc. 29. 15:02
 2/8 A kérdező kommentje:
2020. márc. 29. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Mindenki csak azt veszi észre, amit észre akar venni. El vagy tájolva. A boltok rövidnadrág készletének nem 85%-a olyan, amiből ki van a fél feneked, csak kis százaléka az.

Szóval, akkor ilyet nem is látsz?

[link]

[link]


Ez a short, amit linkeltél meg fiús. De ha neked lányként a fiús ruhák jönnek be, akkor ámen, a te döntésed.

2020. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De, a maradék 15% az ilyen térdfölöttig érő farmer rövidnaderágok. Van is egy ilyenem, csak megtetszettek nekem a cargo shortok is valamiért.
2020. márc. 29. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Cargo rövidnadrág nincs de szoknyám meg hosszu nadrágom van én amúgy nagyon szeretem. Semmi gáz nincs benne szerintem. 16/L
2020. márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha már női cargo short... inkább akkor én ilyen fajtát javasolnék:

[link]

2020. márc. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten engem kiver a viz mind magamon, mind mason a kerdezo altal linkeltektol is meg a farmer verziotol is.

Viszont amit az utolso kuldott, az teljesen jo.

2020. márc. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mikeXxX ***** válasza:
26%
Férfiként azt hogy igénytelen hányinger de a te dolgod azt veszel fel amit akarsz! 40f
2020. márc. 31. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!