Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Giajenno kezén milyen karóra...

Giajenno kezén milyen karóra van? Nagyon tetszik a mérete és a színe.

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Azt se tudtam hogy ki ez. De a képeket elnézve gagyi divatmárkákat hord, Diesel Michel Kors stb. Meg veszed valamelyik ilyen filléres futtatott aranyszínű buflák okádványt és te is pont olyan menő leszel. Ha sajnálod rá a 15 ezret akkor Aliról megkapod ugyanazon a gyártósoron gyártva más márka alatt 8-10 dollárért.
2020. márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már évek óta ugyan az a karóra van a kezén szóval szerintem valami komolyabb lehet.

Én hublotra gondoltam de annyira nem ismerem a márkát.

Amúgy meg csak minőségi órákat hordok csak megtetszett az óra mérete meg szín összeállítása.

2020. márc. 31. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Megnéztem pár vidijét a zene borzalo btw. Én egy gagyi dieselt láttam rajta mostanság amúgy MK meg volt G-shock is. Ilyen gagyi gengszterreppereknek nincs Hublotjuk. Egyrészről mert stílusuk nincs másrészről mert sajnálják rá a pénzt, max valami hamisítványt vesznek.

Amúgy:

[link]

2020. márc. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Amúgy meg csak minőségi órákat hordok csak megtetszett az óra mérete meg szín összeállítása."

Jah valószínű. Azért tetszik egy bunkó 50-es olcsó kínai futatott filléres divatsz.rság.

2020. márc. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a képet.

Hát én valami komolyabb órára gondoltam.

Nekem casio meg certina óráim vannak.

Ilyen divatmárkákért én se adnék pénzt.

2020. márc. 31. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!