Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan érdemes melegítőt...

Honnan érdemes melegítőt rendelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Melegítőt szeretnék rendelni, elsősorban itthoni kényelmes viseletnek. Örülnék neki, ha csini és tartós lenne, na meg nem szeretnék érte vagyonokat fizetni.

Köszönöm ha megosztjátok velem a tippjeiteket! :)



2020. márc. 30. 22:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy wish, ali kizárva (a hosszú szállítási idő és megbízhatatlan minőség miatt)
2020. márc. 30. 22:47
 2/4 anonim ***** válasza:
answear.hu
2020. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit későn válaszolok.

Sajnos nem tudom mennyi fér bele és mit jelent neked a vagyon. De a kedvenc hazai youtuberem dobott piacra egy otthoni ruhát. Általában fel szokott lenni töltve a készlet, most nincs, de ha érdekel akkor tudod figyelni az oldalt.


[link]


A nadrág 11.000, a felső 14.000. Elég jó minőségűeknek tűnnek, illetve a kritikák is pozitívak. Megbízható minőség, még egy videójában is említette, hogy-hogyan alakult az egész folyamat, az anyag kiválasztásától kezdve.

Nekem sajnos még nincs meg, de kövi fizuból szerintem fogok rendelni.

2020. ápr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld!

Végül innen rendeltem kb 4000 ft-ért egyet :D

[link]

Aztán majd meglátjuk mennyire lesz tartós

2020. ápr. 29. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!