Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Holnap megyek paintballozni....

Holnap megyek paintballozni. Milyen ruhát húzzak fel? Érdemes két melegítőt is a fájdalom miatt? Ti mit szoktatok ilyenkor viselni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
normál ruházat, és erre ráveszek egy kezeslábas munkásruhát.
2012. nov. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Velemit, amit nem sajnálsz összekoszolni. Nagyon aláöltözni nem kell, lesz benned annyi adrenalin, hogy ne nagyon érezd a találatokat, egyedül a nyakasat érdemes jobban védeni, mert ha oda kapsz be egyet, az kellemetlen.


Egy vastagabb pulóver, honvéd gyakorlónadrág és egy rossz sál elég. Többet én sem szoktam felvenni.

2012. nov. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyakorlóruha amit adnak a pályabérlethez az nekem pont elég szokott lenni.
2012. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, már voltam. én nem kaptam ruhát ott csak egy védő sisakot. hát kaptam pár lövést közelről, a nagy kidudorodott vörös foltok még 1 nap után is fájnak ha hozzáérek! :D de megérte, nagyon jó volt! :)
2012. nov. 4. 23:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Én airsoftot preferálom. Paintballoztam már, nem tetszett annyira, de a védőfelszerelés nem sokban tér el. Szemüveg, maszk, sisak stb. Ruha is akár festő ruha, overál stb. lehet.
2012. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!