Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a baj azokkal a férfiakkal...

Mi a baj azokkal a férfiakkal akik szandált hordanak?

Figyelt kérdés

Őszintén nem ertem hogy egyesek miert annyira butak, hogy nem latjak be ha valakinek ez a kenyelmes viselet es nem akarja hogy a laba megsuljon meleg idoben...

Tropusokon elo emberek mindenhova ezt hordjak, csak a buta nyugatiak mondanak mast...



2020. ápr. 1. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki szerint van baj? Még sose hallottam.
2020. ápr. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Én még sose hallottam senkitől, hogy baj lenne.

Azt igen, hogy szerinte ronda, és én ezzel teljesen egyetértek. De ettől még nem "baj" hogy hordja, az én ruháim is biztos rondának tűnnek valaki szerint, ez van.

2020. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Én eddig csak a szandál+zokni kombóra hallottam kritikát - ami szvsz valóban hülyén néz ki - de a sima szandállal mégis mi lenne a baj?
2020. ápr. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem,hogy a kánikulába miért jó a hülye férfiaknak tėrdig érő félhosszú gatyába punnyadni?

Annak ugyan úgy nincs értelme mint a zárt cipőnek,de vannak hiú igazi férfiak akik ezek nélkül nem érzik magukat férfinek.

F

2020. ápr. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs azzal baj, hogy szandált hord valaki, de nem szabad elfelejteni, hogy ez is az öltözék része, tehát az összképre is figyelni kéne, mennyire illeszkedik a többi ruhadarabhoz. Na ez az ami a szandálviselő férfiak jó részének nem megy, és ezért alakult ki a negatív hozzáállás a szandálokhoz. Meg persze azért, mert valahogy mindig pont azok nem foglalkoznak eleget a lábápolással, akik szívesen hordanak szandált.
2020. ápr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Az a baj vele, hogy mezítláb vannak benne. Rettenetes hülyén néz ki.
2020. ápr. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#4

Szerintem (és az illem szerint) mindenkinek illene legalább térdig érő göncöket hordani, mindegy a neme.

Oké, nőknél még kislány korban belefér, nyilván gyerekként én is egy szál bugyiban fetrengtem a gazban öregapámék hátsó kertjében. :))

De aztán iskolás lettem, később meg dolgozni kezdtem, itt már nem igazán látom létjogosultságát a térd fölé érő ruháknak.

2020. ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
A szandálhoz nagyon szépen ápolt lábak és valamelyest esztétikus kinézetű lábfejek kellenek. Nem öröm bütykös, bőrkeményedéses, fekélyesedő, visszerekkel teli, gusztustalan lábfejeket az utcán látni. Csak az járjon szandálban, akinek kipakolhatók a lábfejei. Akik olyan lábakkal rendelkeznek, hogy csak riogatnák velük a védtelen járókelőket (vagy elvennék az étvágyukat), azok húzzanak könnyű zárt cipőt. A zokni-szandál kombó felejtős, azt nem akar látni senki.
2020. ápr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy egyszerű nyári vászoncipőben sem sül meg a lábam, de cserébe jól néz ki. Elképzelni se tudom, ki találhatja esztétikusnak azt, hogy egy férfi lábfejet körülölelik a textilcsíkok és itt-ott kikandikál a csupasz lába meg a körmei. Elhiszem, hogy kényelmes, de nekem senki nem magyarázza meg, hogy ez jól is néz ki.
2020. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy férfi lábfeje miért ne nézhetne ki jól? És a nőké nem gusztustalan?
2020. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!