Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Ti szeretitek, ha egy...

Csajok! Ti szeretitek, ha egy fiatal férfin galléros póló van?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 4. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeretem. Azt szeretem, ha póló nélkül van, max. egy basszusgitárt visel.
2020. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon nem, engem taszít.
2020. ápr. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%

"fiatal"


Nekem erről a ruhadarabról az jut eszembe, amikor egy idősebb úr, aki az egész életét élére vasalt nadrágban és ingekben töltötte, a hétvégi kerti partin el akarja játszani, hogy ő mennyire laza csákó is tud lenni. Kimerészkedik a komfortzónájából, és azt hiszi, hogy most aztán rohadt messzire ment... de nem. Ami a fiatokat illeti, azok réges rég túlhaladtak már ezeken a 18. századból visszamaradt ide-oda barokk gallérhajtásokon a hétköznapi öltözködés szintjén is.


Na persze ami a nők többségét illeti (én mondjuk nem ide tartozom, szóval jobban jársz, ha nem rám hallgatsz), azoknak tudat alatt kifejezetten tetszeni szokott, ha egy férfi idősebb, megfontoltabb, tehetősebb úriember hatását kelti, szóval...

2020. ápr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Laylah ***** válasza:

Szerintem nincs vele gond, de jobban áll, ha nincs végig begombolva. Csak ne ilyen sportmez legyen, vagy relámfelület (gondolok itt 1-2 centinél nagyobb logókra).


[link]

2020. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon férfias és szexi, de csak ha kigombolva hordod. És nem árt, ha van hozzá egy kis bicepszed, és nincs pocakod, mert úgy jobban áll.


Nekem egy jó pasin legyen ing, de ha nem ing, hanem póló, akkor galléros póló. A gombocskás környakú elég b@ zis, a v nyakú kidobóemberes hatású, a kerek nyakú meg minta nélkül olyan semmilyen, mintával meg nem mindenkinek megy az egyéniségéhez, de van, akinek jól áll az is.

2020. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Csak ha Ralph Lauren Polo
2020. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok csaj, de ha azért kérdezed, mert azt tervezed, hogy beszerzel sok galléros pólót, akkor azt tudom tanácsolni, hogy kezdj el felsőtestre gyúrni (persze csak ha eddig nem tetted). Igaza van, az egyik válaszolónak, a galléros póló (tulajdonképpen ez A póló, nem a "T-shirt") akkor áll jól, ha kb rátapad az ember felsőtestére. Ez leginkább az ujjaknál látható, egy sima pólótól eltérően a galléros rátapad és körülöleli a felkart, ami nyilván akkor néz ki jól, ha ott izom van, nem zsír vagy épp semmi, csak egy vékony kar. A gombokról meg annyit, hogy a legfelsőt semmiképp ne gombold be, és soha ne legyen kigombolva az összes egyszerre.
2020. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7 Zseniális.
2020. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Abszolút hidegen hagy
2020. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lényegtelen, legalábbis nekem. Ha tetszik az illető, akkor mindenképpen meg fogom nézni. Inkább az számít, hogy jól áll-e, ha már számít valamit
2020. ápr. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!