Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek érdemes otthon...

Szerintetek érdemes otthon csinosan lenni?

Figyelt kérdés

Most, hogy itthon vagyunk/kell lenni, nem igazán van hová felvenni a nem itthoni ruháimat, szoknyáimat, blúzaimat. Alapvetően szeretem őket, szóval elgondolkoztam rajta, hogy mikor nincs más dolgom, jó ötlet-e felvenni őket?


Szerintetek?


18/L



2020. ápr. 4. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Ha te jól érzed magad úgy, akkor hajrá.


Én itthon sosem utcai ruhában vagyok, mert inkább a kényelem és a praktikusság a lényeg. Meg nem is akarom elnyűni az utcai ruháimat.

2020. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%

nézd, én ausztriában lakom, szóval egy ideje nem megyek sehova, ha megfogadod a tanácsom, felveszed a kinti ruhád. nem azt mondom, főzéshez, takarításhoz ne, de ha akarsz is valamit csinálni azonkívül hogy punnyadsz egy hónapot a kanapén nasit rágcsálva sorozatnézés közben, akkor öltözz fel.

én továbbra is mindennap kilenckor kelek, mint eddig, majd felveszek egy normális ruhát, tanulok, ahogy az egyetemen tenném, utána átöltözök, főzök, edzés stb. már otthoni ruhában megy. de a hatékonyságomon is segít, ha nem pizsiben nézem végig az előadást, meg szebbnek is érzem magam tőle, szóval a közérzetem se olyan rossz.sőt, a hajam négynaponta meg van mosva, a körmöm kifestve, csak sminkelni nem szoktam, ahhoz lusta vagyok. mármint ilyen mindennapi sminket, mert amúgy szerintem tök jó alkalom új dolgokat kipróbálni, meg túlzásokba esni, úgyse lát senki se.

2020. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én egyedül élek, tehát nem lát senki. Viszont van macskám, aki szeret az ölembe jönni, kiszakítani és össze-vissza szőrözni mindent, úgyhogy nálam szóba se jön, hogy csinosan üldögéljek itthon. Ha más körülmények között élnék, akkor sem lenne rajtam itthon szoknya és blúz, de mondjuk egy rendes farmer és egy normálisabb pulcsi vagy póló igen.
2020. ápr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Az itthoni ruháim se bénák vagy szakadtak. Sport cuccokban vagyok. Nekem hülyeség és kényelmetlen lenne itthon harisnya, szoknya, blúz.
2020. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Akkor asszem én sem veszek fel itthonra szoknya/harisnya/blúzt.

Gyerekek furán néznének. :D


42/F

2020. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%

Normál hétköznapi körülmények között azt mondanám, hogy igen, ha te jól érzed úgy magadat.

A mostani extrém körülmények között viszont azt mondom, hogy FELTÉTLENÜL!

A soraidból süt, hogy számodra ez fontos lenne, hogy az életed szerves részét képezi. A mostani helyzet igy is egy kényszerű, depressziv állapot. Miért fosztanád meg magadat az öltözködés, a "szép vagyok"-érzés örömétől?


Amúgy saját tapasztalatból mondom, hogy gyakorlatilag bármilyen házon belüli tevékenységet, házimunkát el lehet végezni elegánsabb öltözetben is. Nem bénitja meg az embert, és nem is kényelmetlen. Ez mind csak tévhit...

2020. ápr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem nyugodtan fel veheted öket.

Ha van párod biztos dijazni fogja ha otthon is csinos vagy.

2020. ápr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes néha felvenni valami szépet, én pl a péntek esti videó hívásra a haverokkal csináltam egy szép sminket, csak mert hiányzott a sminkelés. Valószínűleg ruhát is fogok majd néha felvenni itthonra, ha hiányzik. De nyilván nem takarításhoz, hanem munkához, ilyesmi
2020. ápr. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én az utcai ruháikat nem szívesen tenném tönkre itthon
2020. ápr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ne az utcai ruháidat vedd fel s azáltal légy csinos, hanem az otthoni viseleted legyen jó, kényelmes és csinos, értsd: ne 100éves melegítőket hordjál, hanem divatosakat. Persze kutyával/macskával játszani nyilván olyat amit nem sajnálsz
2020. ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!