Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora dzsekit rendeljek a...

Mekkora dzsekit rendeljek a mérettáblázat alapján? (link)

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a dzsekit szeretném megrendelni.

169 cm vagyok, 58 kg, mellbe 86 cm, derék 74 cm, csípő 90 cm. Én átlagosnak látom a testalkatomat.

Ha rákattintotok a méret kiválasztásához ott el fog ugrani egy 'méretezés' fül, ott lesz a mérettáblázat.

Elmenni a boltba felpróbálni sajnos nincs lehetőségem a jelenlegi helyzet miatt illetve nincs is a közelemben ilyen bolt.

Valamely méretem alapján S valamely alapján M, de pl a derekam miatt L kellene. Szerintetek mekkorát rendeljek? Legyen egy köztes az M?

Nagyon megköszönném, ha szánnátok rám pár percet és segítenétek.



2020. ápr. 7. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Ott van, hogy visszaküldheted, ha nem jó.
2020. ápr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen tudom, de azért jó lenne jó méretet rendelni, mert ha többször kell rendelnem akkor a szállítási költséget is többször fizethetem. De nyilván, ha nem lesz jó a méret akkor visszaküldöm :)
2020. ápr. 7. 14:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem M-est rendelj. Ha nagy akkor legalább alá tudsz öltözni hidegebb napokon :)
2020. ápr. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az s-eset mellben nem fogod tudni összehúzni szerintem. Vagy elég szűk lesz.

Egyébként ha inkább blézernek használnád akkor S, ha aláöltöznél akár egy pulcsit is akkor M. Bár ha jobban megnézem, akkor a derekméret miatt inkabb M-es legyen

2020. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

M-es lesz akkor

2020. ápr. 7. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!