Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farmerdzseki farmernadrággal...

Farmerdzseki farmernadrággal hogyan passzol? (Link)

Figyelt kérdés

Farmernadrágon kívül nem nagyon szoktam mást hordani és jó lenne tavaszra egy véknyabb farmerdzseki. Viszont nem tudom milyen színűt vegyek? Tavasszal már inkább világosabb farmert hordok de nem nagyon világosat. Na most ahhoz sötétebb farmerdzseki passzolna vagy a dzseki is legyen világosabb árnyalat? Mintha valahol olvastam volna h nem jo ha a nadrág meg a dzseki színe hasonló. Linkelek egy dzsekit: ez nem túl sötét tavaszra vagy jo lenne egy eltérő színű farmerral? Vagy ez inkább ősszel jó es most egy világosabb kellene?

[link]


2020. febr. 5. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rosszul. Legalábbis azonos színben. Nagyon monokromatikus és kékben olyan hatást kelt, mintha munkás ruhában volnál.
2020. febr. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a 80-as években volt divat.
2020. febr. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam egy divat blogger oldalán h mèg ma is divat a farmernadrag farmerdzseki kombó, csak legyen eltérő színű. Sőt azt írta h akár rá is lehet triplazni azaz farmeringet venni a dzseki alá, mondjuk az már sok nekem.
2020. febr. 5. 22:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha látványosan eltérő a szín, például kék dzaeki nemnkék nadrággal, az oké. De mivel a textúra azonos, az inggel együtt már tényleg sok.
2020. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!