Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Felesleges lenne tavaszra-nyár...

Felesleges lenne tavaszra-nyárra ruhákat venni? 😆

Figyelt kérdés
konkrétan a szezonális ruhatár nagy részét le akartam volna cserélni (a télit már tavaly nyáron megtettem), de hát idén már nem lesz se tavaszunk, se nyarunk 🤷‍♀️
2020. ápr. 7. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Én is nemsokára fogok rendelni, mert őrületes leárazások vannak :D


Ha idén annyira katasztrófa lesz, hogy nem is hordod, akkor jövő nyárra jó lesz.

2020. ápr. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
A tavaszi kollekció rajtamarad a divatházakon szerintem is 😅 A nyári még nincs veszve.
2020. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jövő nyárra kihíznám, mert júniusban újra elkezdek tömegelni :D
2020. ápr. 7. 20:03
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
És minden "szezonban" kidobod az előző évieket?
2020. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Emberek, ne pánikoljatok már!

Szóval, ha esetleg postára, boltba vagy gyógyszertárba mész, akkor mit fogsz felvenni?


Nyugodtan cseréld le a ruhatáradat, ha azt szeretnéd.


De jobban tennéd, ha inkább először az immunrendszered erősítésére költenél.

2020. ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem értem ezt a rengeteg negatív választ.

A kérdezőt ismeretlenül kezdtétek elítéli... ruha kidobással vádoltátok, pedig csak egy kérdést írt ki, ki se derült, hogy milyen típusú emberről van szó.

Annyiból nem lehet leszűrni semmit, hogy azt írta lehet jövőre kihízza az eddigieket. Lehet egy anorexiából felépülő lányról van szó, aki épp most kezdi hízókúráját, és eltökélt szándéka, hogy 10 kilót felszedjen, de nyilván ez nem megy egyik hónapról a másikra.

6-os: vennél fürdőruhát, ha tudnád, hogy talán csak jövő évben mész legközelebb strandra? Mert én nem. Ahogy szexi fehérneműt se veszek ha nincs párom.

Igen! Azért veszünk új ruhákat, hogy mások lássák. Ha egész nyáron home-office-ba leszek és a kajafutárral találkozok csak nap mint nap, akkor nem öltözök fel arra az egy emberre szépen-csinosan. Nem fogok home-office-ba kiöltözni, sminkelni, hanem laza cicanaciba, nyáron bugyiba ülök az íróasztalnál (futárhoz felveszek valami szoknyát gyorsan 5 percre).

Attól, hogy a kérdező nem vesz új ruhát nem jelenti, hogy nincs neki, és nem tud elmenni majd gyógyszertárba...

Olyan agresszivitás van itt, hogy eszem eldobom.

2020. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
felesleges. amúgy a tavalyi nem jó? pont ebből a fogyasztói mániából kellene visszavenni... vannak 10 éves felsőim is. érdekes.
2020. ápr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
csak venni, venni, venni. úristenem.
2020. ápr. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!