Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék megválni felesleges...

Hol tudnék megválni felesleges ruháimtól? Tippek?

Figyelt kérdés
Van kb. 60db ruhaneműm, amitől már igen régóta próbálok megválni, a legtöbbnek semmi baja sincs, csak egyszerűen nem jó méretek rám, illetve szinte mindent 1000ft alatt árulok tehát még csak nem is drágán, és tipikus pláza márkák, tehát nem kínais darabokról van szó, de egyszerűen már 1 éve alig tudok eladni bármit, előtte rengeteg vásárlóm volt. Hol érdemes szerintetek manapság árulni? Facebookon szoktam és Gardróbcserén, de a második én úgy vettem észre kezd leépülni. Valami más oldal, applikáció vagy facebook oldal esetleg?:)
2020. jan. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
vöröskereszt.
2020. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vöröskereszt, Máltai vagy hasonló szervezet mindig szívesen veszi.
2020. jan. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Facebookon van olyan, hogy Tumblis cuccok, valami ilyesmi. Ott megpróbálhatod ha még nem tetted.
2020. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem pl. érdekelne, települést, méretet és pár képet tudnál küldeni?
2020. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ferfi vagyok, es ugyanezzek a probelmaval kuzdok en is. Tele vagyok olyan ruhakkal, amiket megvettem de megsem hordtam, vagy parszor volt csak rajtam, most meg 1000-ert nem tudom oket eladni sehol. Se jofogas, se facebook, se semmi.
2020. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem akarnátok mindenből pénzt csinálni, könnyebb dolgotok lenne, és még segitenétek is vele a rászorulókon.
2020. jan. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a ruhák tárolásával, tehát nem azért szeretnék megválni tőlük, mert helyet foglalnak, hanem igenis pénzt szeretnék csinálni belőle. Szoktunk édesanyámmal adakozni évente 1x, egy nagy zsák ruhát, amit a munkahelyén szednek be. Viszont 19 éves vagyok, az egyetem miatt sok kiadásom van, így én sem engedhetem meg, hogy csak úgy elosztogassam a legjobb állapotban lévő ruháim, bár nem értem miért kell megosztanom itt háttérsztorikat, hogy ne legyek "lenézve". Ezt a kommentet az utolsó válaszolónak írtam, mielőtt ebbe is belekötne valaki.
2020. jan. 31. 00:55
 8/9 anonim válasza:

Amiota egy "raszorulo" csaladnak adtuk 2 zsak ruhamat, amit egyszer se vettek fel a gyerekek, es nem egy kozeli ismerosom mondta, hogy majdnem az osszes szeretet szolgalatnal stb kivalogatjak a dolgozok a ruhakat, azota koszonom, inkabb eladom en is.

Kerdezo, gyujtsetek ossze a te es a szuleid ruhait, es tartsatok garazsvasart. Hatha.

2020. jan. 31. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vatera, Jófogás. Ott még meglehet próbálni.
2020. jan. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!