Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipő illene ehhez a...

Milyen cipő illene ehhez a ruhához?

Figyelt kérdés

[link]


Ma vettem ezt a ruhát, szuper fazonja van (azért húztam szét a képen is, hátha látszik picit), nagy cici, vékony derék, és alul meg széles szoknya. Picivel térd fölé ér.

Szeretném munkába felvenni, de oda csak olyan cipőben mehetek, amiből nincs kint a sarkam és a lábujjaim, illetve a magassarkú sem épp jó választás (de nem tilos).


Tudnátok linkelni cipőket, amik jók lehetnének? Sajnos nem vagyok egy nagy divatguru.


2020. ápr. 9. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Balerina
2020. ápr. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egy ilyen nőies ruhához nőies cipőt vennék fel. Barna éktalpú cipő, barna kiegészítőkkel. Látod milyen jól mutat a barna ajtó előtt. Vagy vaj, esetleg fekete színű cipő. Lapos is lehet csak valamitől legyen akkor a cipő is nőies. Kecsesebb fazon vagy valami gyöngy, ékkő, bokapánt, masni, stb. rátét.


[link]


[link]

2020. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!