Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mostanában nagyon téma volt a...

Mostanában nagyon téma volt a melltartóviselet. Ha valaki merevítő és szivacs nélkülit hord akkor is közönségesnek hat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 10. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem látszik át a bimbó, sztem nem
2020. ápr. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem mindegy hogy ki milyen melltartót hord? Szerintem ez mindenki magánügye ,annak kell elvislenie aki hordja.
2020. ápr. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki olyat hord amilyen tetszik neki, nincs előírás.
2020. ápr. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%

Inkább az a baj ha egyáltalán visel valaki melltartót.

Ugyanis a tartószallagok emiatt elvesztik funkciójukat és lógni fog.

De ki milyen mellet szeretne később maga döntse el.


A buta férfiaknál a rövidgatya “boxer” viselése, pedig pont fordítva van megnyúllik a zacsi idősebb korban, de rettegjünk a fecskétől.

2020. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

4-es, pont ellenkezőleg!


Akkor nyúlnak meg a szalagok, ha nem visel melltartót. Ne terjesszük már a hülyeséget....


Nem olyan bonyolult ezt megérteni, tök logikus sztem.

2020. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

5.

Egy bizonyított tudományt próbáltam ídézni ,nem én találtam ki.

Teljesen egyértelmű ha segítted a tartó szallagok “munkáját” azok ellustulnak mert veszítenek a szerepükből ugyanis a melltartó át veszi azt.

A párom sem hord melltartót és szép zsömle alakú mellei vannak pedig már túl van a negyvenen.

Tehát légyszíves te ne írjál hülyeségeket!

2020. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
A szalagok nem tudnak ellustulni, nem izmok ugyanis. Csak elnyúlni tudnak, az pedig a terheléstől tud lenni, semmi mástól. Míg az izmok tudnak regenerálódni, addig a szalagok nem. Ezért kell - főleg nagyobb mell esetében - segíteni nekik. A szakirodalom is pontosan eről beszél, nem pedig arról amiről te.
2020. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
27%

Én tényekről beszélek főleg, és nem minden szakirodalom írja ugyanazt.

Ahogy a példa mutatja.

2020. ápr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Olyan jó, mikor pasik okoskodnak a melltartóviseletről, mert fú az ő nőjüknek ilyen meg olyan csöcsük van, és akkor ez alapján felállítunk egy MINDENKIRE érvényes szabályt. Lol 😂

Egyébként meg genetikán múlik a dolog nagyrészt. Van, akinek fiatalon is lógós már, másnak meg 50 évesen 2 gyerek után is szebb, nem lóg a köldökéig. Ja és a nők nagy része hord melltartót, mégse lóg mindenkinek (nyilván a nagy méretekről beszélek, A kosárnál nincs akkora gond), ezt mivel magyarázod, ha nem a genetikával? Plasztikára nem telik olyan sok embernek.

2020. ápr. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

9.

Ez pont olyan jó mikor a nők okoskodnak arról,hogy egy férfi szőrösen avagy csupaszon maradjon. Ti csak az egyik állapotot tudjátok kipróbálni,jetit nem.

Teát ezt is had mi döntsük már el mi a kėnyelmes.

Az alsóneműre is ez van érvényben.

2020. ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!