Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni Budapesten...

Hol lehet kapni Budapesten ilyen melltartót (merevítő és szivacs nélküli) viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

Egyszerű hétköznapi melltartóról van szó, tehát nem kismama-, nem sport és nem is topszerű melltartót keresek.

Néha itt-ott találok, de sajnos általában elég drágák, maximum 3000 forintot szánnék egy-egy ilyen darabra.

Vagy a másik gond szokott lenni hogy csak 90es körmérettől találok ilyet, nekem 75re lenne szükségem.

Különösen örülnék ha kiderülne, hogy létezik olyan üzlet ahol nem csak a szokásos fekete-fehér-testszínű verzió kapható.

Pár hónapja még a Wesselényi utcai villamos megállónál volt egy kínai ruha üzlet, ahol nagyon jó melltartók voltak pár ezer forintért, ez sajnos bezárt, esetleg ha valakinek van tudomása róla hogy máshová került ugyan ez az üzlet annak is nagyon örülnék.



2014. febr. 18. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát én életemben egyszer láttam más színben ilyet, az is sötétkék volt. Ilyen árban leginkább a kínai jöhet számításba.
2014. febr. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, kínaira gondoltam, persze én is, de reméltem hogy esetleg konkrét boltokat ajánl valaki ahol nagy a fehérnemű választék.
2014. febr. 18. 16:20
 3/3 anonim ***** válasza:
ázsia center, sárkány center
2015. okt. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!