Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A kisfiam nyolc éves és elég...

A kisfiam nyolc éves és elég duci! Nagyon nagy bajban vagyok amikor ruhát kell neki vásárolni! Aki tud segítsen nekem hol lehet duci gyermek ruhát venni Miskolcon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 10:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
62%
inkább kezdjetek valamit sportolni közösen....amúgy turkálókban tuti kapsz valamit neki
2010. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
és addig is járjon csupaszon????
2010. júl. 27. 10:58
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Turiban próbáld meg,ott általában szoktak nagyméretű ruhák is lenni,vagy esetleg felnőttméretet nézzél neki.
2010. júl. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%

ha 8 évesen "duci" akkor mi lesz vele felnőttkorában?a helyzet csak rosszabb lesz,és nem is azzal van a baj,hogy most esztétikailag hogy néz ki,hanem az,hogy a túlysúlyosok élete sokkal rövidebb mint a többieké.magas vérnyomás+ a többi.

a kérdés válasza:a felnőttrészlegen szerintem biztos hogy találtok valamit,főleg nadrágot érdemes,mert ha hosszú lenne,akkor varrónővel/ vagy akár te is vissza tudod varrni azt a részt,kabátoknál viszont szerintem a kamaszosztályt nézd,mert ha túl nagyot veszel neki akkor fázni fog.


mazel tov!:)(nem vagyok zsidó,csak megtetszett a kifejezés)

2010. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
NEM AZT KÉRTEM HOGY OKTASSATOK KI HANEM HOGY SEGÍTSETEK!
2010. júl. 27. 11:13
 6/27 anonim ***** válasza:
69%

A gyerek túletetése az anyánál is pszichikai elváltoztatásokra utal. :P


Amúgy turiban 100%, hogy találtok, és felnőtt boltban a tini kategóriába is már biztosan belefér.

2010. júl. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
mindenki leírta, hogy turkáló...de nem is érdekel téged egyik válasz se, arról, hogy duci a gyerek te tehetsz, tegyél arról is, hogy ne legyen duci, ha más nem orvosi segítséggel ;)
2010. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
100%

ma 11:25

Orvosi beavatkozás fogyás érdekében egy 8 éves gyereknél?Ch..Amúgy turiban tényleg lehet jó dolgokat találni..

2010. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

De mennyire duci? 8évesen én sem voltam kifejezetten vékony jányka [azért kövér se :D], de a gyerekruhákba még bőven belefértem...

Amúgy az eddigi válaszok mért nem jók? Csak segíteni próbálnak. Ha a gyereked tényleg duci, akkor hajrá, ideje lefogyni.

Turkáló tényleg jó ötlet, ott sok méretben van ruha. Amúgy meg ha igazán duci a gyerek, akkor szerintem is a kamasz ruhák között nézelődj inkább, bár azok már komolyabbak, egy 8 éves kisfiú meg szerintem még komolytalan azokhoz olyan ruhákhoz, de ha másba nem fér bele...

Nadrágot majd felvarrod ha kell, de most nyár van, vegyél neki oyan rövidgatyákat, amik nyúlnak.

2010. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
éS A TI OKOSKODÁSOTOK MIRE UTAL? AZ MEG SEM FORDULT A FEJETEKBE HOGY GENETIKAI OKA IS LEHET? éS AZ SEM HOGY ÉPP FOGYÓKÚRA ALATT ÁLL? CSAK NYOMJÁTOK ITT A NAGYOKOS SZÖVEGET! HA NEM TŰNT VOLNA MÉG FEL NEM EZZEL KAPCSOLATBAN KÉRTEM A SEGÍTSÉGET!
2010. júl. 27. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!