Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek a vans táska vagy...

Emma3467 kérdése:

Szerintetek a vans táska vagy a kanken táska lesz tovább divatba? Ti melyiket szeretitek jobban? Mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 12. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Remélem a vans. Nekem a kanken nagyon nem tetszik.
2020. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Toriiii66 ***** válasza:
21%
En is remélem hogy a Vans. Utálom a kankent 😂
2020. ápr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Vans fog,a kanken elég drága és nem olyan szuper minőségi,nem jutt eszembe hirtelen,de van valami donut brand szerintem ők lesznek az új kankenek.Már bocsánat,de a vans táskának nem láttom értelmét.Ugyan Olyanok mint a régebbi táskák,csak annyi hogy oda van írva hogy "vans".A kanken legalább ereditibb volt a táska alakjával.Szerintem nem a táska márkáját kell nézni hanem a stílusát.
2020. ápr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
Az élet nagy kérdései... Szar lehet álmatlan éjszakákon át ezen őrlődni 🙄😂
2020. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Igaz, hogy a Vans semmi extra, de ez azért az árán is látszik. A Kanken népszerűsége számomra teljesen érthetetlen, engem erre a típusú szatyorra emlékeztet (ami a nagyapámnak volt):

[link]

2020. ápr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

tudtad, hogy akkor is megveheted bármelyiket, ha nem divat?

a vans elcsicskult nagyon amúgy. régen sokkal tartósabb termékeik is voltak. 2 éves vans cipőm már lyukad kifele (nem, nem az olcsó árkategóriás), de a 12 éves még szinte sértetlen, pedig 2-en is rongyosra viseltük.

ez a kanken meg... vmi hipszter szhar lehet, éltemben nem hallottam még. egyszer berobbant, minden másodikon ilyen van, oszt' ennyi. minőségileg meg nem biztos, hogy jó.

2020. ápr. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Kanken minőségre nagyon jó és alapból egy túra márka, ahogy a vans pedig deszkás. Senki nem tudja előre, hogy a jövőben mi lesz a "divat"
2020. máj. 21. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
semelyik sem tetszik annyira, szóval tényleg jöhetne már egy új táska trend 😤
2020. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!