Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicipzárolt pulóver alatt...

Kicipzárolt pulóver alatt betűritek a pólót?

Figyelt kérdés

Férfiakra gondolok, illetve véleményt is szeretnék akárkiktől kinek melyik tetszik jobban, kitűrve vagy betűrve?


20/F



2020. ápr. 13. 20:54
1 2
 1/12 anonim válasza:
28%

Soha nem tűrök be pólót a nadrágba, csak inget.

A munkámból adódóan embereket öltöztetek, a divat világában dolgozom, szóval tudom mit szabad és mit nem.


20/F

2020. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hosszú gatyába mindig betűröm, rövidbe meg soha.
2020. ápr. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Csak télen szoktam betűrni a pólót, amikor ráveszek egy pulcsit és úgysem látszik. Egyébként sose szoktam, gyerekkorom óta nem járok betűrt pólókban, szerintem nagyon merevnek és idétlennek tűnik tőle az ember. Sokkal lazább kitűrve.

Persze kinek mi illik a stílusához.


26/F

2020. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bebújós pulcsi alatt én is betűröm, vagy ha fel van cipzárolva a cipzáros.

De kicipzárolva viszont nem tudom :/

Szerintem nem áll rosszul úgy betűrve, főleg ha jól néz ki az öv amit felveszek, de őszintén nem tudom. Nem emlékszem, hogy láttam volna valakit is így.

2020. ápr. 13. 21:42
 5/12 anonim ***** válasza:
Pólót tényleg nem tűrünk be, csak inget. Esetleg akkor betűrheted, ha nagyon vékony vagy és nagyon lóg rajtad.
2020. ápr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Alapból be van nálam tűrve a póló, ha van még felette más. Ha azt szétcipzárazom, akkor gyakran ott elöl részen kihúzom a pólót. Nem azért, csak egyszerűen nem vagyok ez az "övcsatvillogtatós Ғaszagyerek". De szerintem igazából így is úgy is jó, csináld, ahogy akarod.


Nálam sok minden befolyásol, melyik öv van rajtam - nyilván nem mindegyik mutat olyan jól, mennyi időre húzom szét a cipzárt, pl. ha buszon, vagy olyan helyen, ahol úgyse nagyon jön senki, akkor amiatt nem kezdek pólót tűrögetni, bármi is volt az alaphelyzet. Vagy pl. most egyre jobban pocakom van, nem akarnám, h kiszúrják, biztos nem tűrnék be semmit. De ha van egy mutatósabb öved, ami tök jól megy az összképhez, akkor nyugodtan láttasd... :D

2020. ápr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még az inget se turom be mert magas vékony vagyok és nagyon nem előnyös tovább hoszitana.

Polo be tűrve meg egyenesen nevetségesen néz ki

2020. ápr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es: mi az hogy "mit szabad és mit nem"? :D Nem mindegy ki mit tűr be? :D úgy hordja a pólóját ahogy akarja. Vagy már erre is szabály van hogy a pólót nem szabad betűrni?
2020. ápr. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hagyjad, hatalmas tapasztalattal rendelkező 20 éves nyikhaj. "A divat világából", mit vársz tőle?
2020. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, igaz. :D
2020. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!