Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Amikor internetről vásárolok...

Amikor internetről vásárolok ruhát mire kell figyelnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok,internetről tervezek vásárolni pulcsit viszont félek ,hogy rossz lesz a méret.Esetleg aki jártas már ebben mi a tanácsa? Hollister márkáju ruhát akarok venni ha ez számít valamit. Köszönöm a tanácsokat előre is!

2020. febr. 24. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha vannak vélemények olvasd el. Legyen mindig a fejedben hogy modellek vannak a képen pl Lehet hogy egy hosszú kabát pont jó hosszúságú a modellen de ha kisebb vagy vagy más alkatú valószínűleg túl hosszú lesz. Nézd meg más színbe is a ruhát, főleg ha feketébe tetszett meg sok mindent el tud rejteni.
2020. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most így hirtelen ennyi jutott eszembe
2020. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg a méret táblázatot, mérd le magad e szerint, illetve nézd meg az anyag összetételét, ez alapján el tudod dönteni mennyire rugalmas.
2020. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Èn is fêltem a legelső rendelêstől érdeklődtem az ismerőseimtől hogy biztos az a ruha fog lejönni biztos jó lesz biztos az a szin lesz stb..

Aztán mègis megpróbáltam a legelső rendelèsem egy sportruha volt nagyon izgultam hogy mien lesz de tökèletes volt az a szin az a mèret minden stimmelt azóta már sok mindt rendeltem volt hogy cipőt is de mèg az is jó volt. Persze jobb az ha az ember előtt van meg tugya próbálni. De igy is lehet hogy rendelsz aztán lesz ami lesz.

2020. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!