Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol talalhatnek ilyen bikini...

Hol talalhatnek ilyen bikini alsot? Lent!

Figyelt kérdés

Fokent fekete szinben keresek olyan tanga alsot ami olyan mint egy normal bugyi.

Hogy ne legyen benne kozepen egy vagas (azthiszem az a brazil) , ne legyen tul kicsi se azert es a szele normalis szoval nem spagetti pantos vagy ilyesmi.

Es elol se legyen nagyon ugymond retro/mamás hogy tul magas hanem normal meretu es ne menjen le V alakban hogy majdnem kilatszodik a szemeremdomb.


Nagyjabol ilyet keresek mar regota de nem nagyon talalok :(


Ezt talaltam csak eddig, ebben sem vagyok biztos teljesen h milyen lenne de nincs is a meretemben: [link]


Ja es sima egyszerut felirat vagy barmi nelkul



2020. ápr. 20. 14:24
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

Kb ilyen merettel/takarassal

2020. ápr. 20. 14:26
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
En rendeltem, prettylittlethingrol es zafulrol. Boltban nem tudom, h&mben tavaly nyar fele nezegettem, de mindenhol ezek a fenektakarosak voltak.
2020. ápr. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Zafulon is neztem de ott nagyon valtozo egyik lanyon teljesen takar masikon meg nem (gondolom beturi) ugyh nem talaltam meg az igazit
2020. ápr. 20. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
4%

Jesszus!


És hol szeretnéd ezt a közönséges ruhadarabot viselni?

F

2020. ápr. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs vege a vilagnak
2020. ápr. 21. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ne foglalkozz vele, Mr. 26 % minden öltözködési kérdéshez kényszeresen odamegy játszani a viktoriánus erkölcsrendőrt.
2020. ápr. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom mit vagytok felhaborodva 🤣 szerintem mindenki eldontheti maganak h mit vesz fel es nem ettol lesz valaki k**** hanem a viselkedesetol..

Lehet mindenre azt mondani h milyen rossz de nyilvan mindig lesznek kulonbsegek es nem olyan lesz minden mint 50 eve

Bocsi h nem az tetszik ha az egeszet eltalarja mint egy pelenka de nem is spargarol van szo..

Ha egy koverebb no venne fel ilyet akkor az lenne h ,,milyen jo h elfogadja magat , respect” vagy ,,mit gondol h 20 kilo” de ha egy atlagos akkor az egybol k**** , mindig problema van mindennel

De nem zavar h ezt irtad nem veszem magamra en pozitivan nezem mar a dolgokat, de ha mast az boldogit h massal foglalkozik h hogyan tolja le 🤷🏽‍♀️

2020. ápr. 22. 09:18
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Pont hogy a ruha ad felkėrėst keringőre.

De biztos fiatalka vagy így ezt még nem ėrtheted...

2020. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!