Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a jobb bakancsomban piros...

Ha a jobb bakancsomban piros fűző van a balba pedig fekete, akkor ugye senki sem fog kommunistának nézni?

Figyelt kérdés
Mert tudtommal a komcsi az a balba piros és jobba fekete, csak nem vagyok benne biztos
2010. júl. 27. 20:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Rohadt divatmajmok! Muszáj az összes színű fűzőhöz valami idióta jelentést kapcsolni? Nekem is van bakancsom, és nem rakhatok már bele színes vagy fehér fűzőt, mert akkor rögtön ilyen meg olyan náci meg komcsi leszek...
2010. júl. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak simán punk.
2010. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem divat. Egyszerűen szerintem krvajól néz ki, viszont a baloldali nézőponttal nem értek egyet, ennyi.


Ki beszélt itt a divatról... csak tisztázni akartam a dolgokat, mert hatóságilag tilos polo meg alvinos meg ploitedes elég hülyén nézne ki komcsi fűzővel. tudom hogy nem kell olyan komolyan venni, de akkor is számít.

2010. júl. 27. 21:25
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez gyakorlatilag városonként változó...


Nálunk a komcsik a dupla pirosat, az anarchisták a fekete pirosat hordják.

2010. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szokták a skinhead-ek is hordani a 2 piros fűzőt. Amúgy inkább a fekete-piros az anarchistára utal, mert az anarchista zászló is vörös-fekete.
2010. júl. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

az én időmben a fehér fűző skinhead volt,

a fekete rocker

a piros meg punk (=vagy baloldali, vagy anarchista), és kész, k..a mindegy melyik oldalon van melyik fűző ezt senki nem tartja nyilván.


ha bakancsot hordasz azzal bizonyítod hogy valamelyik fenti csoportba tartozol. ki más hord már 2010-ben bakancsot... én több,mint tíz éve hordtam, nem tudtam, hogy még divat.


csöves-aluljárós skinheadek hordhatnak piros fűzőt is, régebben ez összefoylt amikor mindneki a moszkva téren tarhált, jobbos-balos...

2010. júl. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Ki beszélt itt a divatról... csak tisztázni akartam a dolgokat, mert hatóságilag tilos polo meg alvinos meg ploitedes elég hülyén nézne ki komcsi fűzővel. tudom hogy nem kell olyan komolyan venni, de akkor is számít."


BZMG. én is voltam punk, ha nem vagy vele tisztában, ne hordjad,

amúgy komcsi punk vagy vagy anarchista punk az tökmindegy... nem igaz hogy létezik még Hatóságilag Tilos meg Alvin és a Mókusok... vén f*szok, legalább 15éve zenélnek és ugyanazon a csöves szinten vannak... legalább új bandák jöttek volna a képbe :-o hahahahahaha ez nagyon gáz azt hittem már vagy 10éve feloszlott ez a sok szemét... ha tizenépves fiúk zeélnek az még hagyján, de ők mára már erős harmincasok

(vagy lecseréltek mindnekit a zkr-ban fiatalabbra?)

Ufff....


de örülök hogy felnőttem :D


azt ne mondd hogy Barackca is létezik


a hétköznaPI CSAlódások pl hót komcsi, pedig punk, sőt, ízig vérig punk. akkor arra a koncertre át kell venni a fűzőt két helyre a pirosat?

2010. júl. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És akkor mivan hogyha öregek? legalább nem 2 akkordot váltogatnak mint a 16éves tagok az uj bandákban, és sokkal átgondoltabb a szöveg. nem annyi hogy pia nők meg anarchia amikor azt se tudják mi az. És alvinék pl napokban is jó koncerteket adnak, semmi probléma azzal hogy '1976'os... amúgy meg mostmár nem nagyon alakulnak punk bandák. szóval nemtudom milyen új bandárol beszélsz.
2010. júl. 28. 14:22
 9/14 A kérdező kommentje:
'nem tudtam hogy még divat' - ? az egész középiskolában csak én járok bakancsba, szóval azt ne mond hogy alkalmazkodó tipus vagyok... annyi volt hogy vettem egyet mert koncertekre kellett, nem akartam minden alkalomra uj cipöt venni. és megszerettem. ennyi.
2010. júl. 28. 14:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Erre felénk minden hülye fehér fűzős bőrfejűnek egyet jelent a piros fűző a kommunizmussal...
2010. júl. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!