Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha a jobb bakancsomban piros...

Ha a jobb bakancsomban piros fűző van a balba pedig fekete, akkor ugye senki sem fog kommunistának nézni?

Figyelt kérdés
Mert tudtommal a komcsi az a balba piros és jobba fekete, csak nem vagyok benne biztos
2010. júl. 27. 20:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

nem téged cikiztelek! bocsánat ha félreérthető voltam.


csak annyira furcsa, hogy 10évvel később valaki ugyanazokra a zenékre tombol acélbetétes bakancsban, mint én 10éve...nem tudtam,hogy ilyen még van azt hittem mindneki emós vagy divatrocker, nem követem nyomon a mai fiatalság irányzatait és baromi rég nem láttam egy punkot se semerre.


de nekem ezek már nem tetszenek, egyedül a hétköznapi csalódások Isten hozott nálunk johnna albumja :D pedig az aztán komcsi a javából, valamiért nagyon szeretem még mindig

az én időmbe mindegy volt a fűző, hogy jobb vagy bal.

2010. júl. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hát a mai fiatalság irányzatait ne is kövessed nyomon, mert csak csalódni fogsz. De azért Alvinéknak vannak új számaik és azért a minőség jobb. Bár én ugyanúgy szeretem a régieket is, tankcsapdának is a első számait szeretem... baj van, mitöl legyen, fordulj fel, szenvedj, igy lettél, terrorista vagyok stb. csak az a baj, hogy egy alvin koncerten is inkább ilyen deszkás cipős vasalthajú f..szfejek vannak minthogy punkok, pedig alvinék... lehet hogy nem mondja ki hogy 'szabadság egyenlőség e kettöröl álmodunk, nincsen isten nincsen haza anarchiát akarunk' mint HT, de annyira antiszoc, hogy nem is értem hogy az a sok nyomorék mit keres ott... na mindegy, de az tény hogy a punk zenei ágazat és gondolkodás kihalóban van.
2010. júl. 29. 23:42
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia,én jobb bakancsba pirosat balba feketét rakok,és általában úgy szoktak beszólni hogy "anarhista k*rva'.Am múltkor Alvinék koncertjén,konzerv (converse)cipős,egyik szeme sír másik haj,meg jajj de nagyon érzékeny vagyok cingár kis f*szok csápoltak,és még ők voltak felháborodva hogy mi 'mocsok' punkok mit keresünk ott?Eszem megáll az ilyenektől komolyan.


15/L

2010. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jah, hát igen, én is ezt mondtam. és még pogózni sem tudnak rendesen. tolerancia földje végén meg csak néznek hogy mivan...
2010. júl. 31. 02:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!