Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Állásinterjúra milyen pólókat...

Állásinterjúra milyen pólókat vennétek fel? (ing kizárva)

Figyelt kérdés

Esetleg elfogadottnak tartanátok olyan fehér pólót aminek a váll része nem kifejezetten fedett, teljes felületen csipke van?

Vagy érdemes a klasszikus ingnél maradni?


2020. ápr. 22. 11:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%

Ha nő vagy akkor az inget hanyagolnám mert az férfi viselet.

A nők blúzt hordanak, de szerintem mivel most szutyok az időjárás így egy pulcsi is megtenné.

F

2020. ápr. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
érdemes klasszikus öltözetnél maradni állásinterjún, blúz-szoknya, vagy nagyon-nagyon elegáns nadrág
2020. ápr. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Állásinterjúra mész, nem egy hétvégi bulizásra.

Kötelező jelleggel, ha egyáltalán állást akarsz kapni, illik elegánsan felöltözni, ing/blúz, szoknya, nadrág, kosztüm.

2020. ápr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem attól függ, hogy pontosan milyen típusú munkahelyre, milyen munka körre jelentkezel
2020. ápr. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Ha majd azon gondoljodsz, miért nem hívnak vissza soha interjú után, derengjen fel ez a kérdés.
2020. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Fel sem merült bennem, hogy ne fekete vagy valami egyszerű, egyszínű csinos szoknyát vegyek fel. De a kérdésem az, hogy milyen pólót illene venni hozzá. Szimpla fehéret?

Az inget gyűlölöm és csak fészkelődnék benne. Tudom, hogy elegáns felső kéne, de mi számít annak, mert szerintem egy egyszínű fehér semmilyen póló nem az.

2020. ápr. 22. 15:55
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

A póló NEM állásinterjúra való, fel tudod ezt fogni?

Saját magadat adod el. Rólad nyújt egy bizonyítványt, ha így mész el, hogy meg se tiszteled az alkalmat és felhúzol egy pólót.

2020. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

ilyesmik esetleg? remélem működnek a linkek, néha elcseszem a beillesztést...anyum hord ilyen stílusú dolgokat, ha a nagykövetségre kell mennie (ahhoz kapcsolódva dolgozik, de nem az az alap munkahelye), ha ez a stílus nem jó az interjúztatónak, akkor úgyse lesz jó semmi.

persze az összes ujjatlan darabhoz kötelező a blézer vagy a kardigán, rövidujjúakhoz úgyszintén. és nem vesszük le az interjú alatt.


[link]

[link]

[link]

meg nézd, itt van néhány különlegesebb ing, hátha ha nem olyan iskolaiünneplőruhafehéring, hanem valami emberi, szimpatikusabb a dolog.

2020. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Oké, oké. Értem, és köszi a válaszokat. Akkor beszerzek egy inget.

Csak azt hittem, hogy például egy ilyen póló:

[link]

Elegánsnak számít, és jó lehet erre az alkalomra.

2020. ápr. 22. 17:04
 10/14 anonim válasza:
44%

Én nem ragaszkodnék a fehér felső részhez, épp elég volt a gimis ünnepségeken a fekete-fehér kombó. Szerintem egy ilyen jellegű blúz sokkal inkább állásinterjúra illik:

[link]

Vagy rövidujjúban ilyen fazont:

[link]

Ha ragaszkodsz a pólóhoz, akkor én egy kicsit testhezálló egyszínűt vennék fel, szép nyak résszel, ízléses nyaklánccal, és mindenképpen egy blézert kéne rá venni, mint ezeken a képeken:

[link]

Nem is értem az itt picsogókat, hogy csak ebben vagy csak abban lehet megjelenni, és ha nem ingben mész majd jól kivágnak...

2020. ápr. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!