Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azokhoz szól a kérdés, akik...

Azokhoz szól a kérdés, akik hordanak replika cuccokat! Miért teszitek? Egyre többet hallom, hogy ez sokak szerint teljesen elfogadott. De én nem tudom megérteni.18L

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%

Te buta vagy?

Azért mert mondjuk nem mindenkinek van pénze egy Louis Vuitton táskára, de a minta/forma/akármi tetszik nekik.


Miért ne lehetne elfogadott? Ez nem erkölcsi kérdés...

2020. ápr. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
75%
Mert csóró de azért menőzne.
2020. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Annyira én sem, mert egy hatalmas logótól nem lesz semmi jobb, sőt, tehát ha márkás cuccot veszek ott is olyat választok, ahol nem szembetűnő. De gondolom másnak tetszik az a fajta design.
2020. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%
Mert az adott dolog, ruha, táska, cipő tetszik, nem a márkája.
2020. ápr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Félreértések elkerülése végett, nem azt mondom, hogy aki nem Designer cuccokat hord az bármivel is kevesebb lenne. De miért akarja valaki megjatszani magát, azzal, hogy a kínaiban vett olcsó hamisítványt megvásárolja magánan, ahelyett hogy mondjuk valami, normális, minőségi olcsóbb kategóriájú eredeti dolgot venne. Vagy ha ennyire fontos neki az a Designer cucc, akkor spóroljon rá és, amikor megtudja venni sokkal jobb érzés lesz, mint egy olcsó gagyi dolog, amit viselni se olyan. Ha meg nem a kínai replikát veszi az meg 100-150 ezer így is, annak meg pláne mi értelme. Nem beszélve arról, hogy 10 méterről kiszurja minden második ember, és az megkinosabb a viselőjének, hogy ezzel mászkál.. Szerintem ez erkölcsi kérdés, hogy az emberek hamis képet akarnak festeni magukról.
2020. ápr. 23. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Egyszerű, nem megjátszani akarja magát az ember, hanem tetszik neki az adott design.

Ha egy ugyanolyan cipőt ami nekem tetszik megkapok olcsóbban, akkor miért ne venném az olcsóbbat?

2020. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%

Én spec fel se ismerem a replika eredetit.

Kb nem érdekel, most neten látok egy táskát ami lv replika fel sem ismerem, csak annyi, tetszik...

2020. ápr. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De a manapság a nagycégeket leutanozza mindenki, akkor miért nem egy olyat vesz valaki, ami ugyanolyan stílusú? Miért a ferde Prada logosat? Ne mondja nekem senki, hogy csak véletlen a Gucci logosat vette meg, amikor besetalt a kínaiban, akkor mi ez ha nem felvágás. Nem érzi kellemetlenül magát, hogy tudjak, hogy nem igazi?
2020. ápr. 23. 15:08
 9/15 anonim ***** válasza:
19%

"De a manapság a nagycégeket leutanozza mindenki, akkor miért nem egy olyat vesz valaki, ami ugyanolyan stílusú? "

Ott a válasz a 6. kommentben.

2020. ápr. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
74%

7. Válaszoló, valószínűleg azért nem ismered fel az eredetit mert nem volt még olyanod. Ég és föld a különbség.

Kedves utolsó, szerintem nincs ott a válasz, ha csak a stílus tetszene neki, akkor megvenne egy minőségi eredeti olcsóbb kategóriás terméket, nem a szar minőségű replikát!

Kedves kérdező, teljesen igazad van. Nevetséges amikor ilyen embereket látok, szörnyen gáz ... Arról nem is beszélve, hogy szimplán lopás mások szellemi tulajdonát elsajátítani.

2020. ápr. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!