Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Zavarna, ha sok különböző...

Zavarna, ha sok különböző ruhád helyett több ugyanolyan darabod lenne csak különböző színben? Megvennél egy ugyanolyan ruhát több színben?

Figyelt kérdés

Kevés olyan ruhát látok ami tetszik, olyanból is kevés van ami szerintem jól àll , a kettő együtt végképp ritka...


Évszakonként veszek új darabokat és sosem tudom elkerülni, hogy egy ugyanolyan ruhából több különböző színűt vegyek.... az idei tavaszi ruhatáramban például 4 olyan ruha is van, ami ugyanúgy néz ki csak 2 különböző színben vettem meg (tehát összesen 8 db ruha, de abból csak 4 különböző szabású.)


Engem kicsit zavar, hogy mindig van több ugyanolyan, de mivel nehezen talàlok olyan ruhàt ami tetszik is és jól is érzem magam benne, így ha találok egy olyat akkor megveszem akár 2 különböző színben is.


Érdekelne mások véleménye, mások szoktak-e csinálni ilyet, őket (mennyire) zavarná ez a helyemben.


N



2020. ápr. 23. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is simán veszek többet ugyanabból a fazonból különböző szinekben vagy mintákban, szerintem nincs benne semmi kivetni való :)

28N

2020. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szinte csak ilyen ruháim vannak

(egyformák, más színben)

Sajnos ahogy telnek az évek egyre kevésbé találok olyan ruhát, ami tetszik, ami jól is áll meg mégkevesebb, úgyhogy ha találok valamit általában nem csak egy darabot hozok el belőle, mert ki tudja mikor lesz megint ilyen.


Más ruháival meg nem foglalkozok, fel sem tűnne az sem ha ugyanabban járna

2020. ápr. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

kicsit furák a saját színeim, szóval ritka, hogy egy szabásnak több színe is jó rajtam (pl. ezen a télen tök jól nézett ki rajtam ez a nagyon sötét zöld, de se a bordó, se a mustár nem az én színem, és azzal volt tele minden)

egyszer találtam egy inget, amiben nem éreztem magam olyan szrul, mint az összes többiben, abból meg is vásároltam gyorsan a rendelkezésre álló színeket, mert nagy ritkaság ez :D

21N

2020. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
előfordult már, de nem jellemző. mondjuk én főleg használtruha boltokban vásárolok, de az alapdarabokat (pl sima fehér póló, egyenesszárú farmernadrág) szinte sose tudom ilyen helyeken megtalálni, így azokat kénytelen vagyok újonnan megvenni. ha találok egy jó fehér pólót, akkor abból szoktam többet venni.
2020. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy csomó nadrágom, ami full ugyanolyan, és szinte csak azokat hordom. Van ahol a szín is ugyanaz, szóval nem zavar.
2020. ápr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég szerencsétlen alkatom van, kevés szabás áll jól. Úgyhogy ha valami beválik, simán megveszem több színben is, nem érzem ezt problémának.
2020. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

én szeretek változatosan öltözködni, de ha nagyon tetszik valami és tudom, hogy rendszeresen fogom hordani, akkor simán megveszem 2 különböző színben

szerintem ez praktikus és teljesen jó is így, nem érzem, hogy probléma lenne

ha szinte minden ruhámból lenne 2 azt már valószínűleg soknak érezném, de nekem csak pár ilyenem van, így egyáltalán nem zavar és szívesen hordom őket

2020. ápr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nekem több ugyanolyan ruhám van, nyilván okkal: mert azok tetszenek. Ha szeretem pl. a fehér garbót, és tudom, hogy hányféleképpen tudom felvenni és hová, akkor miért ne lenne belőle 2-3 nagyon hasonló darabom is? Ilyen és ehhez hasonló alapdarabokból nekem akár egy színből is van 2-3 db (sima fehér póló, sima fekete póló, fehér garbó, fekete garbó, két teljesen egyforma farmerom is van, mert annyira szeretem azt a fazont, hogy vettem egyből kettőt, illetve elegánsabb nadrágból is van két egyforma darabom más-más színben).

Nem fogok olyan ruhát venni, amiben nem érzem jól magam, nem áll jól vagy nem tetszik, csak azért, hogy változatosabb legyen a ruhatáram.

Nadrágból kevés fazon áll normálisan rajtam az arányaimnak miatt, így a legtöbb nadrágom, ha nem is ugyanolyan, de nagyon hasonló, illetve ha találok egy tuti nadrágot, akkor van, hogy egyből kettőt veszek, ha úgy látom, hogy kihasználnám.


Engem ez egyáltalán nem zavar, így is nagyon sok változatos szettet tudok összerakni.

2020. ápr. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van több, amit különböző színekben megvettem, szerintem senkinek nem tűnik fel, mert teljesen más hatást kelt pl ugyanaz a nadrág fekete, farmer, vagy mondjuk bézs változatban.
2020. ápr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem is van több ugyanolyan vagy nagyon hasonló holmim. Ha valaminek beválik a szabása és az anyaga simán megveszem több színben
2020. ápr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!