Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyukám nem enged külföldről...

Anyukám nem enged külföldről rendelni, szerintetek hogyan győzzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy énekes akit nagyon kedvelek, és ezt anyukám is tudja. Szeretnék a "webshopjából" rendelni egy melegítőfelsőt, kb. 12000 Ft-ért (természetesen zsebpénzből). Anyukám nem engedi, mert bankkártyával kell fizetni,és nem magyar pénzben. (az oldal teljesen megbízható, vannak ismerőseim akik onnan rendeltek és gond nélkül meg is kapták) De bankkártyáról én úgy tudom, hogy gond nélkül levonják az összeget, ha nem Ft-ban, akkor is. Szerintetek hogyan vegyem rá?

2020. ápr. 23. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerd meg ismerosedet hogy rendelje meg neked
2020. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 subrette ***** válasza:
100%

Semmi gond nincs azzal, hogy a webshopon más pénznem van. A bank majd átváltja. Sajnos most meggyengüld a forint, úgyhogy minden drágább lett forintban fizetve, de az más kérdés.

A legtöbb bankban tudsz virtuális bankkártyát rendelni. A hozzá tartozó számlára mindig csak annyi pénz teszel, ami a vásárláshoz kell. Így lehúzni sem tudnak, akkor sem, ha véletlenül nem megbízható vagy adathalász oldalba botlasz.

Rendszeresen szoktam rendelni a világ minden részéből (Kína, USA, Ausztrália) sosem volt gond, mind rendben megjött. Időnként 3-4 hét a szállítás, ezt bele kell kalkulálni.

2020. ápr. 24. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

De ismerős meccs. Nálunk is mumus volt anno a netes vásárlás, most már ők is rendszeresen rendelnek pár száz forintos dolgoktól kezdve, százezres elektronikai cuccokig mindent.

Nem tudom mennyi idős vagy, de nekem az első rendelést úgy engedték, hogy a frissen készült saját kártyám használtam és csak annyi pénz volt rajta amennyibe a vágyott cucc került.

Az eltérő pénznem nem probléma, a bank átváltja.

2020. ápr. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le velük és magyarázd el ,hogy működik a netes fizetés
2020. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!