Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megéri külföldről ruhát rendelni?

Megéri külföldről ruhát rendelni?

Figyelt kérdés
Amilyen ruhát szeretnék venni, az nemigen van az országban. Ahol van, ott pedig 2x drágább, mint külföldön. Igazából én attól félek, hogy a méretet nem tudom eltalálni és akkor küldetem vissza, ami hát nem egy gyors dolog. Ti hogy tudjátok kiválasztani ilyenkor a méretet?

2018. jan. 27. 00:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Weboldaltól függ. Ha tudom, hogy megbízható, és nem ilyen kínai wholesale oldal (amiken a cuccok hírhedten hit-or-miss) akkor *általában* nyugodt szívvel tudok rendelni. Mérettel kapcsolatban: még a leggagyibb oldalakon is szokott lenni mérettáblázat, aszerint válassz (mérd le magad!).
2018. jan. 27. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen China ruhák akkor 3 számmal nagyobb mint a rendes méret.

De pont az ilyen dolgok miatt nem szoktam rendelni.

2018. jan. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kínai noname oldalakról nem éri meg rendelni.

A Wish, és a hasonló oldalak is gagyi replikákat árulnak.

Amit én ajánlok, az Asos és a Na-Kd.

Mindkettő európai, magas minőséget forgalmazó webshop.

Nem mondanám egyiket sem drágának, és nagyon jó akciókat lehet kifogni.

2018. jan. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hollister oldaláról szeretnék rendelni. Gondolom az nem egy rossz márka :D
2018. jan. 27. 13:24
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Arról bátran rendelhetsz. Ha nem vagy biztos a méretben akkor nézd meg az oldalon megadott táblázatot, mint ahogy mondtam. Ezzel tényleg tudod minimalizálni annak az esélyét, hogy rossz méretben rendelsz.
2018. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!