Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik acelbetetes bakancs...

Melyik acelbetetes bakancs kényelmes és jó?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 00:06
 1/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Én a 10-soros Steel-re esküszöm. :)))
2020. ápr. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

#1

Nekem volt egy olyanom (csak olyanom volt) 10 éve. Ha az a kényelem csúcsa acélbetkós bakancsok között, akkor nem bánom, hogy nem erőltettem tovább őket.

2020. ápr. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A szó szoros értelmében szerintem egyik sem kényelmes, de mindegyik bőven elviselhető. Talán a Martens a legjobb, de ez, úgy gondolom, hogy lábfüggő is. Ami kivitelre és anyagra a legjobb, az szerintem a Solovair és a Grinders, cserébe baromi húzós árban vannak. A Martens is igényes, elérhető árú is. A Steel meg egy vállalható szükségmegoldás, hétköznapokra teljesen jó, bőven korrekt ár, nem túl, illetve hát nagyon változó minőség, viszont marha széles választék jellemzi.
2020. ápr. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyik se kényelmes, az elején főleg nem, kíméletlenül be kell törni és nem fogja szeretni a lábad.

Minőségnél a Martens-t sokan dícsérik, a Steel változó, egy tanács, nyersgumi talpú ÉS acélbetétes steelt ne vegyél.

2020. ápr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 FoxtrotLidérc ***** válasza:
2-es: NEKEM kényelmes. Hat éve hordok Steel-t, nekem bevált. :))) Esetleg zselés talpbetétet tehetsz bele - én nem teszem. :)))
2020. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Martens, Shellys, Redroster, Undercover, Gladiator.
2020. máj. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!