Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ciki turkálóba járni?

Miért ciki turkálóba járni?

Figyelt kérdés
Én szinte csak turkálóba vagy használtan veszek eredeti Fred Perry,Ben Sherman,Adidas,Lonsdale,Ralph Lauren,Levi's és még sok más ruhát.Alaposan utána néztem mi számít eredetinek és mi nem így tudatosan peták pénzért meg tudom venni 4000-ért a 24ezer forintos fölsőt.Viszont,ha elrugaszkodunk a márkáktól és csak egy szép nyári ruhát vagy egy szoknyát szeretnénk venni szerintem a használt ruhabolt tökéletes erre is,ha jól megfigyeled milyen állapotba van és mennyire strapabíró anyagból készült.Előre leszegezem,hogy semmi támadó jellegű dolog nem állt szándékomban ezzel a kérdéssel,illetve véleménykifejtéssel csak kíváncsi lennék a ti véleményetekre,mert vannak olyan ismerőseim,akik szégyenlik bizonyos embereknek bevallani,hogy ilyen helyen vásárolnak.

2020. ápr. 25. 12:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem ciki. Sőt, a környezettudatosság elterjedésével pont, hogy egyre divatosabb, hiszen ezzel nem támogatod a fast fashion üzleteket és óvod a földet. Én is turizok, rengeteg ismerősöm is.
2020. ápr. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%
miért, ciki? engem mondjuk ez marhára hidegen hagy, én imádok turikba járni, senki véleménye nem fogja ezt megváltoztatni.
2020. ápr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Én nem járok, tehát külső szemlélő vagyok, de szerintem sem ciki. Az már annál inkább, mikor valaki veszi a naaagymenő márkás ruhákat Providentre és előadja, hogy neki milyen jól megy.
2020. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%

Én sem értem miért ciki.

Amúgy kamaszként valamiért tartottam tőle, hogyha be kell valljam valahol... de azóta sokat változtam.

Nem tudom akkor miért féltem, ma már ha valaki megkérdi honnan van egy cuccom, és én turival válaszolok, akkor a legtöbben irigykednek és megkérdik melyik turkáló árul ilyen menő ruhákat :D

2020. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne ciki? Amúgy meg ha rajtad van, azt mondasz amit akarsz, hogy hol vetted.
2020. ápr. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
19%
Most biztos utalni fogtok, de én nem vennék fel olyan ruhát amit már más hordott.
2020. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
22%
Én nem gondolom cikinek annak ellenére, hogy soha nem vásárolnék turiból mert szimplán undorodom a gondolattól, hogy valaki már előttem hordta a ruhadarabot.
2020. ápr. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%

Imádok turkálni, rengeteg márkás ruhát hordok és mind a turiból van. Igazi kincseket találni néha. :)


Az előttem szólónak: Azok a ruhák, amikez az üzletben veszel nem biztos hogy még nem voltak senkinek. Lehet, hogy előtted felpróbálta valaki, csak visszarakta. Az id lehet, hogy büdös, izzadt testére probálta fel, majd visszatette, majd te felpróbáltad és hazavitted. Ez nem garancia. :D

2020. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Nyolcas vagyok, a hatosnak válaszoltam. Bocsi ^^"
2020. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Erről a más már hordta-dologról csak annyit, hogy az új ruhákat is magukra rángatják ki tudja, hányan, és távolról sem biztos, hogy szép tiszta testre. Lsd sminkfoltos, izzadtságszagú, haj/szőrszálas, agyongyűrt ruhák. És nem mindennap tisztítják ám ki azokat sem. Épeszű ember ugyanúgy azzal kezdheti, hogy kimossa, miután megvette.
2020. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!