Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a cipő javíthat...

Szerintetek ez a cipő javítható? Ciki ebbe járni?

Figyelt kérdés

Valahogy meg szeretném javítani mert drága is volt nem is túl jó hogy áramlik be a sarkán a hideg meg gázul is néz ki, és nem akarok és tudok most új cipőt venni.

[link]



2020. jan. 26. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is van egy ugyanilyen cipőm, ugyanebben a színben. Több másik cipő mellett használtam, tehát nem volt minden nap hordva, és 2 hónap után megtört és elszakadt mindkét szélén az anyag, ahogy hajlik a cipő elől ugyebár menet közben.

Ilyen sz*r Nike cipőt még az életben nem vettem. És sajnos nem csak Nekem, de a barátnőm is dettó így járt rövid időn belül. Garancia volt még rá, így visszavittem, kicserélték.


Jobban jársz ha nem javítgatod, (nem éri meg, mert majd kiszakad máshol) inkább abból a pénzből vegyél egy olcsóbb cipőt átmenetileg. Egy kínai "gagyi" cipő is többet bír, mint ez a Nike. Hatalmas csalódás volt.

2020. jan. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szerintem javíttasd meg! Nagyon jó kis cipő. Ha anyagilag nincs most rá keret tedd félre húzz vmi mást addig. Ha lesz rá keret akk csináltasd meg. Egy ilyen drága és menő cipőt én nem aláznék meg ennyire,hogy így járjak benne :))
2020. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 : azért a kérdező cipője rendesen igénybe van véve a kép alapján :)


Nekem is van Huarache-m, szerintem kb. két éve vettem, volt idő mikor sokat hordtam és semmi baja. Nagyon nem mindegy hogy hordod, milyen időben és milyen talajon mert nem a kifejezetten masszív Nike cipők közé tartozik.

Kérdező, biztos meg lehet javíttatni de ha ennyire igénybe veszed mint ahogy a képen látszik, akkor felesleges mert újra szét fog szakadni. És nem azért mert rossz minőségű. (mert nem is az)

2020. jan. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja és igen, ciki így hordani.
2020. jan. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez az egy cipőm van és 1,5 éve minden nap ez van rajtam, az elejével nincsen gond, max annyi hogy az orra válik el egy kicsit de azt meg tudom ragasztani.

Amúgy szerintem azért szakadt itt ki mert úgy szoktam levenni hogy rálépek a sarkára

2020. jan. 26. 14:44
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]

az elejen a szovetnek semmi baja :)

2020. jan. 26. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

Lányként ilyen szép tiszta cipőben jársz mindig?


Nekem a munkás cipőm néz ki így, amiben vések :D


Amúgy egy eleve ilyen gyenge anyaból készült cipő nem tudom mit hisztek, hogy hány évet fog kibírni. 1.5 év is csoda


+ még tisztítani se tudod ezt a gagyi anyagot

2020. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez most tisztának számít nálam :D 1 hete takarítottam, előtte már majdnem fekete volt a szövet rész :D
2020. jan. 26. 19:04
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
hát roppant igényes lány lehetsz... 🤮 remélem azért a bugyid nem így néz ki
2020. jan. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon osszefugg a ketto 😄
2020. jan. 28. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!