Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki esetleg vásárolt már a...

Valaki esetleg vásárolt már a Szia+-ból? A tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
Pontosabban elsősorban az, hogy van-e online webáruháza, mert most a karantén idején úgy lenne lehetőség, és ha van, minden rendben volt-e a kiszállítással (hány nap alatt jött meg, lehet-e előre fizetni stb). Ezen belül is a pólóra vasalható minták érdekelnének. A bolt instagram oldalán nem találtam pontos választékot tehát ez is érdekelne, aki már járt ott, de csak a pólókra, textíliákra vasalható darabok érdekelnének.

#webáruház #Szia+ #pólóra vasalható matricák
2020. ápr. 29. 10:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak személyesen vásároltam ott, egész sok választék volt akkor, viszont szerintem picit túl van árazva, mert más oldalról (pl wish) sokkal olcsóbban megkaphatod.


Ha személyesen mennél karantén után, amúgy minden plusz költség nélkül felvasalnák az adott pólódra, ha viszed.

2020. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2020. máj. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!