Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy Adidas Superstart...

Vettem egy Adidas Superstart ami 42 2/3-méretű kicsit szűk volt az egyik lábomra de nem akartam nagyobbat mert azt hittem tágul majd de nem igazán akar tágulni, hogy lehetne kicsit kitágítani?

Figyelt kérdés
Visszavinni nem tudom mert már látszik, hogy befogtam. A gumis orránál nyom kicsit. Érdekes módon ha bedugom a sarkánál az ujjam akkor az még odafér, de használat közben elöl nyom.
2020. ápr. 29. 23:26
 1/5 anonim válasza:

Ha jól tudom annak az eleje ilyen gumi szerű anyag..az nem igazán tágul.

Csizmáknál vagy más lábbeliknél megszokták kalapálni azt a részt ahol nyom hogy puhább legyen az anyag és táguljon. Esetleg próbáldki . Vagy kiszedni a talp betétet.

2020. ápr. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Superstar nem szokott tágulni,nekem több colorwayben is van,de egyik sem tágult.
2020. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én Superstarom is egy kicsit szűk volt a lábfejemnél, de nekem kb. egy hónap viselés után már kényelmes volt.
2020. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azon, hogy egyik lábad különbözik a másiktól, sok mindent nem tehetsz... Gyógycipőket, vagy speciális lábbelit szoktak hordani ilyen esetben, ha különböző...

Egyébként nem éri meg ilyen cipőt magadra tömködni, nekem egy szűk orrú, hegyes csizma egy életre elgörbítette látványosan mindkét nagyujjamat!


Enyém 3 éves, orra nem túl tágult semmit és, hogy szűk a lábadra, nem változtatna rajta, ha nagyobbat rendelsz...


Tömd ki, próbáld minél jobban, lehet segít!

2020. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is tegnap vettem egy superstart, fél mérettel kisebbet mert észrevettem hogy ha a saját számomban vásárolok néha olyan mintha kényelmes lenne de mikor lépek dörzsöl és feltöri a lábam. nekem is szűk az eleje kicsit de tuti tágul annyit h jó legyen egy idő után.
2020. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!