Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Érdemes yeezy boost 350-et...

Érdemes yeezy boost 350-et venni 2020-ban?

Figyelt kérdés
Van még akkora hype-ja hogy megérje venni? Én egy cream white-ban gondolkodok, véleményt is szívesen fogadok. Valamint ha tudtok olyan oldalt ami 100%-ban megbízható és biztos hogy eredeti cipőt küld annak nagyon örülnék. Én a stockx-en nézelődtem, de nem tudom mennyire megbízható

2020. ápr. 28. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Ne légy már ennyire pancser 😂😂
2020. ápr. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen ronda cipőt sem láttam még... Szóval amondó vagyok hogy nem érdemes.
2020. ápr. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Már nem akkora a hype-ja, mint volt, úgyhogy nagy hasznot nem lehet hozni az eladásával, de ha saját használatra kell, akkor vedd meg nyugodtan, szerintem a legjobban eltalált Yeezy. Én még Pesten vettem egyszer, 3 órát álltam sorba érte a decemberi mínuszokban. Ahonnan érdemes venni, az a True to sole, magyar oldal, boltjuk is van, de ők resellerek, tehát jóval drágábban lehet ott venni, mint megjelenéskor. A Cream white 130 és 200 ezer Ft között van mérettől függően.
2020. máj. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A true to soleban tudsz venni de most június fog restockolni a zebra amit 220 euróért tudsz megvenni (ez kb 70,000ft) engem még mindig megnéznek benne,nyilván nem annyira mint régen de a hype még él :)
2020. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A stock x amm megbízható oldal.
2020. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!