Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az igaz, hogy egy magas...

Az igaz, hogy egy magas dereku farmerben jobb lesz a nő feneke?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 08:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
9%
Pont azt hallottam, hogy inkább lapítja és képes még a legjobb feneket is elrontani.
2020. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem lesz jobb, ha meg nagy hasad is van hozzá, akkor egyenesen borzasztó.
2020. ápr. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
68%
A nagyobb feneku lanyoknak formassa teszi 😉
2020. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a nadrág derekától függ, hanem magától a szabásától.

Ha tudsz angolul ajánlom ezt a videót:

https://www.youtube.com/watch?v=bs4U4_c-5A4


Egyébként így belegondolva, optikailag lehet "formásabb" lesz, mert a hosszú egyenes anyagon a kis kidüledeződő rész is még intenzívebben hat.

2020. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Nem. Bármilyen derekú farmerban lehet jó. Hiszen nemcsak a derék határozza meg a szabását. Próbálj fel mindenféle szabást, és akkor megtalálod, hogy neked melyik áll a legjobban.


Az hülyeség, hogy lapít. Ha túl szoros, kisebb a méret mint kellene, akkor lapít. De nemcsak a magas derekú, hanem bármilyen nadrág.

Az is hülyeség, hogy nagyobb hassal nagyon gáz. Nagy has normál derekú és csípő nadrágban is csúnya, amikor kibuggyan. Ha nem olyan nagyon nagy, akkor egy magasabb derekú szinte teljesen el tudja tüntetni.

2020. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem magasabb derekúban jobban tetszik a fenekem, mint alacsonyban.
2020. ápr. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem magasabb derekúban nagyobbnak látszik. Ez valakinek jó, de valakinek nem előnyös.
2020. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ. Általánosságban körte alkaton jobban mutat. De szerintem minden alkatra van olyan nadrág, amiben jó lesz a popsi. Nem csak a szabástól függ, hanem a koptatástól, zsebek elhelyezkedésétől is ugyanúgy...
2020. ápr. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Téglalap alakú, hosszúkás lesz. Egy jó segg legyen már gömbölyű.
2020. ápr. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Peter Drag válasza:
Ha jó segge van, akkor jó segge van. Ha nincs, akkor a budiajtót is magára veheti, akkor se lesz :D
2020. máj. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!