Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pólóról ingre váltás? Olcsó...

Pólóról ingre váltás? Olcsó vs drága? Egyszínű vagy mintás?

Figyelt kérdés

36 éves férfi vagyok. Eddig mindig pólóban jártam, a hosszú ujjú pólók a kedvenceim amúgy. Elgondolkodtam ingen, viszont semmi tapasztalatom nincs.

Egyelőre azt sem tudom, egyszínű olcsóbb darabot, vagy valami márkásabbat érdemesebb-e venni esetleg mintával?


Egyelőre kinéztem 2 félét:


[link]


[link]


Vélemény?



2020. ápr. 30. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a nagy mintás Armani rettenetes.


Ami szerintem nagyon rossz, az a világos (öltönyhöz viselt) ing, aminek olyan vékony az anyaga, hogy szinte átlátszik.


Ebből a szempontból jobb talán a sötét.


Ha pólóról váltasz, akkor javaslom, hogy a fő szempontod az legyen, hogy ne kelljen vasalni :)

2020. ápr. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kezdj egyszínűvel. A slim fit szabás a többségnek előnyös, de az alakodat te ismered.
2020. ápr. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha ing, akkor egy szinű, hosszú ujjú öltönying a nyerő.

Fekete, fehér, világoskék, sötétkék, világosszürke, sötétszürke, bordó, barna, bézs, vadászzöld


a narancssárgát, a sárgát, a világoszöldet, a pirosat, a zsózsaszint, inkább kerüld, általában nem mtatnak jól egy férfin.

A lila határeset, és egyéniségfüggő, van, akinek jól áll.


minta nélküli, vagy apró kockás, nagyobb kockás, csikos - tehát inkább a klasszikus vonal.

Amit linkeltél a mintásból, az nagyon nem, maximum egy bohócon, vagy egy diszkópatkányon.


A legmenőbb, legszexibb és leguniverzálisabb egyébkén az egyszerű feér öltönying, mindenhová és minden helyzetben bátran viselhető.


Az nem baj, ha férfiként nincs semmi izlésed, nem is az a dolgod, hogy legyen, de kérj női segitséget a vásárláshoz! :)

2020. ápr. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

*egyszerű feHér öltönying


bocs az elirásokért, siettem... :)

2020. ápr. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez milyen?

2020. ápr. 30. 18:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ezt a tipust szeretem egy pasin.

De a szine bevállalós. Hogy neked jól áll-e ahhoz ismerni, kellene, vagy minimum látni kéne a szineidet.


Amúg, ami engem illet, abszolút nem vagyok márka hivő, az olcsó is lehet ugyanolyan szép és elegáns, és strapabiró is. Persze ha olyan helyen dolgozol, bankszetorban, üzleti világban, ahol az érvényesülés feltétele a márkás ruházat, az más, de akkor meg már régen ingben járnál


amúgy tudok neked olcsó és megbizható, korrekt helyet, ahol bevásárolhatsz ingből (is)


minőségi outlet és használt ruhákat forgalmaz, a konfekciótól a felső kategóriás márkákig


a férjem rengeteg inge onnan való

remixshop.com

2020. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A kedvenc színeim a fekete, fehér, sötétkék és lila. Ebből adódik gondolom, hogy tetszik az Armani ing (fekete-fehér), amit az elején linkeltem.

Természetesen összehangoltan szeretek öltözni.

2020. ápr. 30. 18:56
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a fekete ing és a fehér ing is nagyszerű, férfias, szexi választás tud lenni külön-külön, de amit linkeltél, az egyszerűen borzalmas
2020. ápr. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük az elején :)

Vegyél rövidujjú testre feszülős V nyakú "pólót" amit régen ugye atlétának hívtak. értelemszerűen kell fehér és fekete is. A kerek nyakú nem jó, mert ki fog látszani a gombnál.


Hosszú ujjú ing alatt nem lesz kényelmes, túlmelegít.

2020. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, atlétának a trikót hívják, ami nem rövidujjú, hanem ujjatlan.

[link]

2020. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!