Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék női fekete minőségi...

Hol tudnék női fekete minőségi zoknit venni?

Figyelt kérdés
Én csak fekete zoknit hordok, de zavar, hogy amit 35-38nak ìrnak, az nagyobb, illetve az, hogy 4-5 mosàs után úgy néz ki, mintha leszakadna ròlam. Munkahelyen bio papucsban vagyok...
2020. máj. 3. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én mindig férfi zoknit veszek. Én is csak fekete, jó minőségű, 100% pamutot szoktam. Nem látszik rajta hogy férfi zokni., 😉
2020. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én kínaiba veszem. Bár, tudom ez nem minőségi jelző :DD

Én nagyon szeretem a színes és mintás zoknikat, és ott mindig sok cukit találok. És meglepően jók. Azt hiszem olyan 80% pamuttartalommal bírnak, de nem izzad meg bennük a lábam és elég jól bírják a mosást. Minden féle színben láttam az egyik kedvenc kínaimba amúgy.

Ezekkel ellentétbe voltak Auchan és Tescos zokniaim (F&F, Inextenso) zokniaim. Igaz, ezek se a minőségi kategóriába tartoznak, de drágábbak és elég hamar kinyúlt a gumis részük.

2020. máj. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
h&m-ben 7 db-os feketezokni szett kb 2000ft én olat szoktam jól bírják
2020. máj. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
én F&F fiú gyerekzoknit veszek, 31-34 méretben a 36-os lábamra, tökéletes
2020. máj. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Egy fekete zokni miben tud női lenni??
2020. máj. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak annyiban hogy rá van írva : női zokni. Semmi másban
2020. máj. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ugye?

Akkor meg nem mindegy hol és milyet vesz az ember?

2020. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Teoretikusan semmiben nem tud női lenni, max a méretében, de aki szerint ez nem probléma, az nézzen körül, hogy milyen zoknik vannak a női részlegeken bármelyik üzletben!


A férfi zokni meg 39-től kezdődik, amivel nem vagyok kisegítve a kisebb, mint 36-os lábamra.


Sőt, nagyon sokszor a férfi/fiú részlegen sem lehet egyszínű fekete zoknit venni, mert valami fétisük van arra, hogy beleszőjék a méretét fehér színben vagy a csomagban van 2 fekete, a többi szürke, kék, vagy fehér. Vagy megveszem egyesével egy fehérneműboltban darabját kétezerért. (ja nem, mert annak meg a mérete nem jó ;))


A másik, hogy a 35-38-as méretű "női" zoknik baromi nagyok a lábamra, ezért kell a 31-34-es méretet vennem, ami hivatalosan a gyerekrészlegen található...de "természetesen" a gyerekeknek nincs szüksége egyszínű, pláne fekete zoknira, ezért csak mintás szarok vannak.

2020. máj. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért baj ha beleszövik a méretet fehér cérnával?

Gondolom a talp részén ahol nem látszik.

2020. máj. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mert igénytelen és sűrűn kell cipőt cseréljek az ügyfelek előtt

(Rendes cipő—->munkavédelmi bakancs és vissza), a kérdező meg papucsban van

2020. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!