Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Mit vegyek fel disco-ba?

Csajok! Mit vegyek fel disco-ba?

Figyelt kérdés
Igazából olyanok véleményére lennék kiváncsi akik sűrűn esetleg többször voltak már discoba. Mert fogalmam sincs mit vegyek fel. :S
2010. júl. 28. 20:03
 1/7 anonim válasza:
27%
ruhát
2010. júl. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Pl.: testhezálló miniruha, lehet az felkötős, pántnélküli, természetesen színben hozzáillő magassarkúval.

Ha a ruha mondjuk színes mintás, a cipő egyszínű legyen (olyan, ami a ruhán is megtalálható)...a lényeg, hogy passzoljanak a darabok, a kiegészítők is.


Vagy: felvehetsz koptatott, szakadt famerrövidnacit (szűk, nagyon rövid :D), ehhez húzhatsz teletalpú cipőt és egy kis ingecskét.

:)


Ha nagyon hűvös van: teljesen testhez simuló farmer, feltűnő (flitteres, kövecskés, áttetsző - csipke) kisblúz, platform magassarkú. Ha csipke bluzit választasz, a melltartód lehet extrémebb, pl. állatmintás persze olyan színből, ami passzol a cipőhöz. Vagy a farmerhez vehetsz farmer mellénykét, persze rövidet, testhez állót, a nadrág színével megegyezőt. Ehhez válassz merészebb mintájú cipőt, kistáskát, kiegészítőket.


A szokásos ruha összeállítás: leggings (latex, párducmintás stb.), hosszított felső vagy tunika, saru vagy magassarkú.


Mindenhez szükséges a kistáska, kiegészítők, szép smink, "belőtt" frizura :D, egyenes testtartás és szép járás. :D ;)


19L


(remélem segítségedre voltam)

2010. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

húúha sznobság ezerrel...

am tökmindegy h mibe mész cs jól érezd magad...

te jó atyauristen...

2010. júl. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mire értetted a sznobságot, kedves Utolsó???


:)

2010. júl. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát kedves 2. adtál ötleteket de őszintén utálom a magassarkút.:S
2010. júl. 29. 18:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor magassarkú helyett lehet telitalpút, gladiátorszandit, sarut, magasított szárú papucsot stb. ;)
2010. júl. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Én már 10-szer voltam discoba és tudom mit érzel. Mindenképp olyan szerkót vegyél fel amiben jól érzed magad meg ami jól áll. Ha pasit akarsz fogni akkor: Miniszoknya vagy koktélruha vagy fekete harisnya,töltött talpú cipő,valami ruci egy kis smink

8de ne vidd túlzásba ja és a hajad legyen kiengedve hogy tudd csavargatni ha egy sráccal dumálsz. Ja és a szemeidet fest ki szemceruzával hogy ígézőbb tekinteted legyen Lily vagyok 14

2012. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!