Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tangás bikini alsót szabad...

Tangás bikini alsót szabad wellnessben viselni?

Figyelt kérdés
Mármint nagyon megnéznének miatta? Én ezeket szeretem, mert a vizes bikinit nem tudom elviselni a fenekemen, így igyekszem olyat választani, ami hátul nem fed nagy részen, de egy wellness más, mint a strand. Ez az a bikini konkrétan, amire most gondolok: [link]
2020. máj. 5. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, de nem illik a seggedet mutogatni.
2020. máj. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Szabad és sokakat látok ilyenben.
2020. máj. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Ha ízléstelen közönséges az egyén akkor igen, de ha egy pici erkölcs is szorúlt belé akkor ezt otthon a négy fal között teszi meg és megkímél minket és a gyerekeket a látványtól.


F

2020. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nagyon gáz. De azt veszel fel amit akarsz.

Vegyél inkább brazil tangásat mert ez nagyon ótvar. :D

Megnézni megnéznének de biztos nem úgy ahogy te azt gondolod. Én szánom azokat akik ilyenben elmennek strandra vagy wellnessezni.

2020. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Igen, tudjuk, tokeletesen kidolgozott, kerek, narancsbormentes feneked es izmos felsotested van.
2020. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
94%
Szabad, nem számítana annyira egyedi jelenségnek szerintem, ha tangában vagy, de valószínűleg jobban megnéznének benne, mint egy strandon.
2020. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy ilyenben nagyon fognak bámulni a pasik. De ha téged nem zavar, vedd fel nyugodtan, csak csinálsz nekik egy jo napot. Csak előtte mond meg mikor és melyikbe mész, foglalok én is oda akkor :D :D

Ui ha szaunas wellnesrol van szó, vannak olyanok, ahol kimondottan tilos a bikini. Kapsz egy leplet eltakarni magad, de alatta nem lehet semmi.

2020. máj. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!