Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sehol nem találok egy normális...

Sehol nem találok egy normális ruhadarabot! Ti hol vásároltok? Mire figyeljek?

Figyelt kérdés

Veszek egy pulcsit, két használat után kivannak nyúlva. A nadrágokról ne is beszéljünk, vagy hamar elnyúlnak vagy festenek. Az új fekete farmerem rendesen megfestette a fehér pólóm illetve a zsebemben tartva pár perc alatt a kezem is fekete lett tőle. Akár márkásabbat veszek(H&m, stradi, bershka) akár piacokról, török és lengyel árut, ugyanaz.

Ti mire figyeltek, mikor vásároltok? Milyen tanácsot adnátok? :( 21n


2019. márc. 6. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Anyukád nem tanította meg neked, hogy csak azonos színűeket moss együtt?

Feketét fehérrel együtt mosni?! Normális vagy te! :O

Tanulópénz volt ez számodra.

Fehéret csak fehérrel, vagy nagyon halvány színekkel.


A farmernadrágok MINDIG fognak és fogni is fognak. Ugyanúgy a piros ruhák is.


Én sima kínaiakban vásárolok és mindig találok magamnak ruhát.

2019. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Így igaz, farmerokat kb. csak feketével szabad mosni, külön a fehér. Színek külön. Érdemes figyelni, hány fokon lehet mosni egy-egy ruhadarabot, az is lehet probléma a nyúlásnál.


Egyébként én az F&F-et szeretem nagyon, messze jobb minőség mint a hcm, c&a és társai, ha van a közeledben Tesco, érdemes körbenézni, sokszor van promó.

2019. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ki beszélt mosásról?!😂😂

Anyukád nem tanitott meg olvasni?

Felvettem egy világos pulcsit és fekete nadrágot. Ahol összeér a kettő, ott elszíneződőtt a pulcsim.

2019. márc. 6. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
És hol említette, hogy egybe mosta a feketét meg a fehéret?? :D :D Az én világos felsőimet is képes befogni egy sötétebb nadrág csak úgy, hogy együtt VISELEM őket...
2019. márc. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
Talán előbb mosd ki az új ruháidat és úgy vedd fel őket. Érdekes, nekem a farmerom csak a balerina cipőm tetejét fogta meg, ruhámat soha.
2019. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ui.: A mosás úgy jött, hogy nem gondoltam, hogy alap állapotban fog a ruha. Mosáskor alap, hogy a színes ruhák "festenek".
2019. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Használtan veszek szinte mindent, így nem fenyeget, hogy festeni fog az új ruha. Illetve ha kivételesen boltban vásárolok, akkor is kimosok mindent első viselés előtt.

A nadrágjaim sajnos nekem is egy év után kinyúlnak, legalábbis azok, amik nem farmer, hanem sztreccses anyagúak. Teljesen mindegy, hol veszem.

Viszont a többi ruhám még évekig jó annak ellenére is, hogy már előttem is hordták.

2019. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sok mindent veszek én is használtan, de azok hamarabb elkopnak, és van amit nem kapok meg turiban de szükségem lenne rá.

2019. márc. 6. 13:58
 9/15 anonim ***** válasza:
vásárlás után egyből mosd ki, és csak aztán kezdd el hordani. erős színű ruhákat nem jó gyakran mosni, mert hamar megfakulnak
2019. márc. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Próbàlj dràgàbb màrkàkat. Pl. Levis,Mustàng.
2019. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!