Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon hol a legolcsób...

Magyarországon hol a legolcsóbbak a vékony, közepesen vastag és a legvastagabb zoknik? Érdemes kínai üzletekben zoknikat venni?

Figyelt kérdés
Zoknik szeretnék venni . Interneten érdemes zoknikat venni ? Még a vírus kitörése előtt tavaly vettem zoknikat tavaly februárban ,de azóta kilukadtak . Hol érdemes olcsón zoknikat venni ? Mely üzletekben és weboldalakon ? Az igaz,hogy kínai üzletek elég jók mert olcsóbbak is zoknik szempontjából ?
2020. máj. 6. 12:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Bakker, neten akarsz venni ócsójánosként, hogy kifizesd rá az 1000 ft-os szállítási költséget?


LOL

2020. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hát van zokni, ami a kínaiban is drága. 100 Ft ért meg pláne nincs. Ott 300 Ft egy pár átlagosan. Vagy Lidl, kik, ott is kb annyi.
2020. máj. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
C&A-ban vettem 10 párt 1500-1700-ért talán és nagyon szeretem!
2020. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Most vettunk a Pepcoban 360 Ft-ert 3 par sima fekete bokazoknit. Hogy meddog fog kitartani, azt nem tudom, de ennel olcsobb nem lesz sehol.
2020. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!