Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék olyan vékony...

Hogyan lehetnék olyan vékony mint az ázsiaiak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 9. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Csontozat kérdése. Vagyis sehogy.
2018. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Jó,akkor nézd meg mennyit,és mit esznek Naponta.Megtudhatod,ha elmész

egy kifőzdébe dolgozni.

2018. ápr. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Az ázsiaiak sokkal kevesebbet esznek mint mi. Angolul van fent egy csomo videó, hogy sokan miért fogytak le azután, hogy kiköltöztek Japánba/Kínába.
2018. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt alkat/genetika, ha az nincs meg akkor sehogy. De köztük rengetegen nagyon kemény és szigorú diétát követnek, hogy minél vékonyabbak legyenek.

Nem egy sztorit hallottam már olyanoktól, akik a kpop/jpop idolokra akartak hasonlítani, és kórházban kötöttek ki. Szerintem egyszerűen nem éri meg, és ezt olyan emberként mondom, aki nagyon szereti az ázsiai témákat. Én sose voltam valami vékony, inkább sportos alkat, de eddigi tapasztalataim alapján (ázsiai pasikkal kapcsolatban is) ez inkább csak előny.

2018. ápr. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Az egyik budapesti kollegista ázsiai kislányt megkérdeztem erről, és azt mondta, hogy ő nagyon sokáig próbált meghízni, de nem sikerült, és szerinte a ZEN miatt.
2018. ápr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%
Na megérkeztek a politika szekcióból a rasszista, primitív gyökerek...
2018. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
Rengeteg hal, meg zöldség, meg többfogás van, mindenből egy kicsi. Azért sem olyan kövérek, mert sok köztük a nagyon alacsony, bár ott is megjelent az elhízás, mint népbetegség.
2018. ápr. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt szerencsém kinn tölteni egy félévet. Ami nekem nagyon szembetűnt az a rengeteg sportolási lehetőség. Sok kondi terem, nagyon sok szabadtéri kondipark. Az, hogy kevesebbet vagy kevésbé hízlaló dolgokat ennének nekem nem tűnt fel. Sőt, mind a menzán, mind a kis kajáldákban ahol a legtöbb ember evett hatalmas adagok voltak.
2018. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Hogy lehetnék 175 centivel, széles csípővel meg széles vállakkal pont ugyanolyan alkatú, mint a 155 centis, apró termetű, törékeny kis barátnőm?

SEHOGY.

2018. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én is 158 cm magas kis csípőlyű kis vállú lány vagyok csak van rajam egy kis felesleg. 65 kg vagyok és legalább 50-55kgra szeretnék fogyni, de válaszok alapján jó úton haladok
2018. ápr. 9. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!