Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik, ki hord ilyen pizsit?

Pasik, ki hord ilyen pizsit?

Figyelt kérdés

Most csak azokhoz szól a kérdés akik szeretnek pizsamában aludni. Esetleg ilyent is viseltek?

[link]



2020. máj. 8. 08:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10-es képzeld pasi vagyok és a mostani csajommal is így alszunk folyamatosan már vagy 2 éve mindketten... meg az előző 3 csajomnak is tetszett mikor selyembe voltunk együtt.... de te ezt honnan is tudhatnád....
2020. máj. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ruhaban aludni..

Mar tobb eve a boxert se turom magamon.

Ha hideg van akkor meg bekell futeni, vagy dunyhazni.

2020. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12


Jól van, te alfahím férfiember, fel ne húzd ezen magad :D

2020. máj. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

12.


De a barátnőd, ha van, biztosan nem meztelenül alszik. :D ha nő lennél te sem aludnál úgy, legalábbis nem a hónap bizonyos napjain. Akkor el kéne tűrnöd magadon a bugyikát. Plusz még betétet is. Kipróbálhatod. Rakj be egy betétet a kisgatyádba.

2020. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14


Rendben, de nem vagyok no.

2020. máj. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#13


Ez nem vaganykodas, komolyan furcsalom a dolgot, mar gyerekkoromban is idegesitett mikor az anyam bepizsamaztatott, sot evekig meg zokni is volt rajtam, de 14 felett kb mar onallo gondolatok legyozik az ilyen gyerekkori ratukmalasokat.

2020. máj. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!