Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoknyához/egyberuhához...

Szoknyához/egyberuhához papucs. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

(Így gondoltam:

[link]

Van egy barátnőm, aki nagyon csinos, igényes, nem az a "mindenem a külsőm" típus, de imád öltözködni, és még sosem láttam sz##rul kinézni.

Viszont ami meglepett, azt mondta hogy az ő lábán egész nyáron nincs cipő, nem a kilencvenes években vagyunk hogy egy csinos ruhát csak magassarkúval lehessen hordani, vegyek hozzá bátran papucsot. Szerintetek?

Nem olyan szép a lábam (kicsit "trampli"), így nem áll jól a szandál, kicsit ilyen hatást kelt:

[link]

Tangapapucs vagy sima a jobb? Hova illik így menni, és hova nem?



2020. máj. 10. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

én is simán fel venném ezeket papuccsal, nagyon vagány tud lenni :) Én a tanga papucsot preferálom, de lehet kapni manapság simát is ami divatos. Plusz nem izzad a lábad agyon a hőségben sem.

21l

2020. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem személy szerint nem tetszik.

Sőt, nekem az ismerős köröm is ezen a véleményen van: papucs jó otthon, strandon, üdüllővárosba, de nem a főváros utcáin.

Szerintem nyáron tökéletes egy vékony pántú szandáll, ha mindenképp melegünk van. De papucsot semmiképp se vennék fel utcára.

19/l

2020. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én nem preferálom az egyberuhához, szoknyához a papucsot. Vannak nagyon szép kényelmes szandálok, nem muszáj, hogy magassae
2020. máj. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szandál, vagy rendes, bőrből készült utcai papucs teljesen jó ezekhez a kis lenge rucikhoz, de ez a gumiflipflop nekem borzasztóan igénytelen. Strandra való, meg idehaza kimenni vele a kertbe.
2020. máj. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok, bocsánat korán küldtem el.

Szóval, hogy nem muszáj, hogy magassarkú legyen.

2020. máj. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem a papucsot, a nyári ruhákhoz teljesen lapos, vagy teletalpú de nem túl magas szandált (szóval nem magassarkút) hordok.
2020. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akinek "trampli" a lába szandálban, annak papucsban is az lesz.

Személy szerint nincs bajom a papuccsal, de vannak ettől sokkal igényesebb darabok is. Én nem rontanám az összképet egy műanyag flipfloppal.

+ a szandál valamennyivel kényelmesebb viselet. Jobban tartja a lábat, könnyebb benne mászkálni és nem "slattyogsz" benne fél napig.

2020. máj. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kevés helyről zavarnának ki, de mégsem illik benne postára, bankba, múzeumba, színházba, étterembe, stb menni.

Bár a mostani 40+ fokos nyarakban az ember már inkább a túlélésre hajt, mintsem at illemre.

2020. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Ez kizárólag azon múlik hogy milyen papucs.

[link] ezek is papucsok, ez a típus szerintem kifejezetten kulturált viselet, nyilván hogyha estélyiben vagy kosztümben kell valahol megjelenned ahhoz nem fog illeni ez sem, de némelyik egy közepesen kiöltözős irodába simán felvehető, postára, bankba pedig minden további nélkül


[link] mondjuk egy ilyen darab egy fokkal fiatalosabb, lazább, ebben irodába nem feltétlen mennék, de iskolába, ügyet intézni, fagyozni, kutyát sétáltatni, szabadtéri koncertre és minden ilyen kötetlen alkalomra simán.


[link] meg van a klasszikus gumi flipflop, na ilyenben tényleg nem mászkálnék csak ha a szemetet viszem le, a maximum 100 méterre lévő kisboltba megyek vagy ha strandon/üdülőfaluban vagyok és minden más öltözködési illemszabály is ugrik ki az ablakon mert az emberek fele 90%-ban meztelen

2020. máj. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tini koromban én is mindent tanga papuccsal vettem fel, azóta leszoktam róla hála istennek.

Ezen a képen amin belinkeltél csinos a fekete papucs én a mai napig szeretem a csinibb darabokat, el ugrani a boltba rövidnacihoz vagy ilyesmi.

De egyberuhákhoz inkább a szandál dukál.

2020. máj. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!